rss

انکار اهمیت این دو مورد برای بهبود رتبه بندی سایت در نتایج گوگل قابل انکار نیست ، اما باید بدانید که قبل از آنها نکته مهم تری برای بهبود سئوی سایت وجود دارد ، یعنی افزایش سرعت سایت !!


قبل از صحبت ، اگر شما نمی توانید برای خواندن یک مقاله جامع منتظر بمانید و با فیلم راحت تر هستید ، توصیه می کنم فیلم رایگان 100٪ آموزش عملی برای بهینه افزایش سرعت سایت سازی سایت وردپرس را در GTMetrix مشاهده کنید:


 

طبق گفته گوگل ، تا زمانی که سایت شما از ساده ترین نکات مربوط به تجربه کاربر پیروی نکند ، نمی تواند به صفحات اول نتایج جستجو (serp) و مهمترین و اساسی ترین نکته برای افزایش کارایی سایت و تجربه کاربر برسد. ، سرعت او.


البته اهمیت افزایش سرعت یک سایت فقط مربوط به سایت سئو نیست. اما یکی از مهمترین عوامل موفقیت یا عدم موفقیت سایت ها در تبلیغات اینترنتی ، به ویژه در تبلیغات گوگل ، زمان بارگذاری صفحه است. طبق آماری که در شبکه انگلیسی ارائه شده است ، وقتی سایتی سریعتر از 5 ثانیه بارگیری می شود ، بیش از 50٪ مخاطبان صفحه را ترک می کنند. این به معنای افزایش شدید نرخ ترک تحصیل و افزایش سرعت سایت  کاهش نتایج Google است.

میانگین زمان بارگذاری سایت ایرانی بین 4 تا 7 ثانیه است.


آموزش سرعت سایت

در این مقاله نحوه افزایش سرعت سایت در وردپرس و سایر سیستم های مدیریت محتوا را به شما آموزش خواهیم داد. در زمان نوشتن مقاله ، سعی شده است تمام تکنیک های افزایش و بهبود سرعت سایت برای شما جمع آوری شود و در نهایت عملکرد بهتری نسبت به همه منابع موجود در شبکه فارسی وجود داشته باشد. ما بیش از 6 روز برای نوشتن و تکمیل این مقاله صرف کردیم.


آنچه در این مقاله فرا خواهید گرفت مباحث را نشان می دهد

تکنیک های شتاب سایت را بیاموزید

افزایش سرعت سایت در این مقاله کلیه تکنیک ها و فعالیت های مورد نیاز برای بهینه سازی سرعت سایت به شما آموزش داده خواهد شد. اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که برخی از این نکات برای پیاده سازی فقط به یک رمزگذار حرفه ای و آگاه احتیاج دارند و شما نمی توانند در یک مقاله یا حتی در یک ویدیو خیلی به آنها یاد بگیرند.


مطمئناً بدون نیاز به دانش تخصصی می توان مشاوره های افزایش سرعت سایت زیادی را انجام داد و ما قول می دهیم که انجام این کارها می تواند تا حد زیادی به بهبود سرعت سایت شما کمک کند.


قبل از مطالعه نکات ، باید به دو نکته توجه کنید.


ابتدا قبل از ایجاد تغییرات در سایت خود ، با پلاگین های افزایش سرعت سایت موجود از کلیه سایت و پایگاه داده خود پشتیبان تهیه کنید و سپس به ابزار gtmetrix مراجعه کنید تا از وضعیت فعلی سرعت سایت خود مطلع شوید. و سرعت سایت خود را بررسی کنید.


GT Metrics در حال حاضر یکی از معتبرترین افزایش سرعت سایت ابزارهای رایگان برای بررسی سرعت سایت است.


به خاطر داشته باشید که سرعت یک پارامتر نسبی است ، به این معنی که ملاک سرعت خوب برای یک سایت با سایت های دیگر قابل مقایسه است.


در این ویدئو بیشتر در این مورد صحبت خواهیم کرد1_ تأثیر میزبانی در سرعت سایت ، از هاست سریع استفاده کنید

میزبانی وب و تسریع

تأثیرگذارترین عامل برای سرعت یک سایت میزبانی آن است. خدمات میزبانی یا میزبانی وب تأثیر زیادی در کاهش و افزایش سرعت سایت شما دارد و متأسفانه اکثر مدیران سایت هنگام خرید این سرویس به این مشکل توجه نمی کنند. در این مقاله نکات مفید و جامعی در مورد تأثیر میزبانی در سئو به شما ارائه داده ایم که توصیه می کنم حتماً آنها را بخوانید.


برای خرید افزایش سرعت سایت  فضای میزبانی ، توصیه می شود از خرید هاست مشترک خودداری کرده و به سرورهای اختصاصی مراجعه کنید. همچنین ، خرید هاست ابری به شما کمک می کند تا سرعت سایت خود را بهینه کنید.


دلیل توصیه ما برای جلوگیری از میزبانی مشترک این است که افزایش سرعت سایت در این صورت سایت شما به همراه چندین سایت دیگر روی سرور اختصاصی قرار می گیرد و این باعث می شود که سایت های دیگر از منابع سرور مذکور ، عمدتا با سرعت استفاده کنند. سایت تأثیر منفی خواهد داشت.


قبل از خرید هاست یا سرور خود ، موارد زیر را در نظر بگیرید:


 پهنای باند

سیستم عامل

مشخصات سخت افزار

سیستم های سرور

افزایش سرعت سایت نکته مهم دیگر زمان UP-TIME یا در دسترس بودن میزبان ها است. در بهترین حالت ، این زمان برای میزبان های غیر ابری 99٪ است. پس از خرید میزبان خود ، می توانید از سایت UPTIMEROBBOT استفاده کنید ، که یک ابزار رایگان برای بررسی زمان به روز بودن آن است.


ایران بخریم یا خارج ؟؟

این یکی از سوالات متداول مدیران سایت است. افزایش سرعت سایت پیشنهاد ما ارائه خدمات میزبانی تا حد امکان در خارج از کشور و سپس افزایش سرعت آن برای کاربران ایرانی با استفاده از cdn است (توضیحات زیر). اما در هر صورت خرید هاست ایرانی مشکل بزرگی برای شما و کاربران شما نیست.(0) نظر | برچسب ها :
X