rss

کاربران شبکه هر روز با تبلیغات زیادی روبرو می شوند. رپورتاژ آگهی تبلیغاتی که اغلب نقش آزار دهنده دارند (بنرهای چشمک زن ، پنجره های بازشو که به طور ناگهانی در وسط صفحه باز می شوند و غیره) و ما یاد گرفته ایم که به مرور زمان آنها را نادیده بگیریم. بنابراین دیگر مانند گذشته م effectiveثر نیستند.

با این حساب ، مشاغل به رپورتاژ آگهی روشهای تبلیغاتی جدیدی نیاز داشتند که بتواند به راحتی توجه از دست رفته آنها را بازگرداند.


از جمله شلوغی ها و شلوغی های رپورتاژ آگهی دنیای بازاریابی ، تبلیغاتی به نام Advertising Reporting بود که امروزه بسیاری از شرکت ها ، به ویژه مشاغل آنلاین ، برای بهبود تجارت خود استفاده می کنند.


در این مقاله New Blog ، ما رپورتاژ آگهی می خواهیم مفهوم گزارش تبلیغات را به شما معرفی کنیم و توضیح دهیم که گزارش تبلیغات واقعاً چیست و چگونه می تواند تجارت آنلاین شما را متحول کند. بنابراین با اخبار همراه باشید.


گزارش آگهی چیست؟

گزارش تبلیغات معادل اصطلاح Advertorial (ترکیبی از اصطلاحات Advertising and Editing) است و نوعی تبلیغ است که در قالب مقاله یا گزارش خبری به مخاطبان ارائه می شود ؛ رپورتاژ آگهی در نگاه اول ، خواننده خیلی درگیر تبلیغات نیست و آن را به عنوان محتوای قابل مصرف نگاه می کند.


در واقع ، گزارش نوعی تبلیغات است که می خواهد مزایای یک محصول یا خدمات را در ذهن مخاطب افزایش دهد. گزارش تبلیغاتی گزارشی کاملاً بی طرفانه از شرکتی است که پیامی راجع به نام تجاری یا محصول ارائه می دهد و به رسانه ها ارائه می شود (می تواند یک مجله ، یک برنامه تلویزیونی یا یک وب سایت باشد). رپورتاژ آگهی سرانجام مدیر تبلیغات رسانه ای بابت انتشار گزارش از شرکت هزینه دریافت می کند.


گزارشگری فقط در مورد اینترنت نیست. در روزنامه ها و مجلات چاپی ، گزارش تبلیغات معمولاً به صورت مقالات یا روایت های بی طرفانه است که معمولاً با عنوان "حمایت مالی" ، "محتوای حمایت شده" برچسب گذاری می شوند. در تلویزیون این نوع تبلیغات در قالب تبلیغات برای ارائه محصولات به مخاطب نمایش داده می شود. رپورتاژ آگهی به عنوان مثال ، وقتی مجری در وسط صحبت های خود کالایی را ذکر می کند ، نوعی گزارش است. نمونه هایی از این را می توان به وفور در رادیو و تلویزیون ما یافت.


گزارش نمونه تبلیغات در برنامه خندوانه

گزارشی از تبلیغات ایرانسل در برنامه تلویزیونی خندوانه


فرم گزارش آنلاین شبیه فرم چاپ شده است ، رپورتاژ آگهی اما از آنجا که اینترنت از قدرت مانور بالایی برای ایجاد محتوای چندرسانه ای برخوردار است ، می توان همزمان از متن ، گفتار ، تصویر و فیلم استفاده کرد.


گزارش تبلیغات آنلاین چگونه است؟

اکنون به بخشی رسیدیم که در مورد موقعیت میانی صحبت کنیم رپورتاژ آگهی ، موضوعی که احتمالاً از آنجاست. شما در حال انتشار هستید


وب سایت های گزارش دهنده تبلیغات این گزارش را با پرداخت هزینه منتشر می کنند.

گزارش تبلیغات آنلاین


خوب ، همانطور که قبلاً متوجه شده اید ، این مقاله در مقاله و آزمایشگاه خبری در سایت منتشر خواهد شد و در نتیجه احتمال مشاهده آن زیاد است. البته ، چنین مقالاتی  رپورتاژ آگهی معمولاً با عنوان "حمایت مالی" یا "گزارش آگهی" برچسب گذاری می شوند. اما هنوز هم بسیار بیشتر از مقالات معمولی مورد توجه قرار می گیرند.


لازم به ذکر است که ماهیت اینترنت به شرکت ها این امکان را می دهد تا همزمان از متن ، عکس و فیلم برای انتقال بهتر پیام به مخاطب استفاده کنند. با این حال ، رپورتاژ آگهی ارائه گزارش برای تبلیغات به صورت کتبی مزایای زیادی برای تجارت آنلاین شما خواهد داشت. ممکن است بپرسید چه فوایدی دارد؟ من فقط یک کلمه نیاز دارم تا به سال SEO شما پاسخ دهم!


اکنون که گزارش و مزایای آن مورد بحث قرار گرفت ، لطفا اینجا منتظر بمانید.


ما یک کتاب رایگان در آکادمی نوین داریم که همه چیزهایی را که باید در مورد گزارش ، تولید محتوا ، انتشار ، سئو ، هزینه ها و همه اسرار بدانید به شما آموزش می دهد. رپورتاژ آگهی برای بارگیری آن کافیست بر روی عکس کتاب کلیک کنید.


آیا گزارش تبلیغات بر SEO و رتبه بندی سایت من در Google تأثیر دارد؟

اگر بخواهم به این س answerال پاسخ کوتاهی بدهم: بله رپورتاژ آگهی، مطمئناً ارائه گزارش تبلیغاتی می تواند تأثیر مثبتی در سئو و رتبه بندی سایت شما در نتایج جستجو داشته باشد.


شبکه های اجتماعی چه تاثیری بر SEO دارند؟ حتما بخوانید: شبکه های اجتماعی چه تاثیری بر SEO دارند؟

هنگامی که قصد انتشار گزارش تبلیغاتی برای مشاغل خود را دارید ، رپورتاژ آگهی به دنبال یک وب سایت معتبر ، محبوب و مرتبط برای تجارت خود خواهید بود. از آنجا که این وب سایت ها از شهرت بالایی در موتورهای جستجو برخوردار هستند ، طبیعتاً از اقتدار دامنه بسیار خوبی برخوردار هستند. بنابراین ، قرار دادن پیوند به وب سایت خود در متن گزارش تبلیغاتی می تواند سیگنال رتبه بندی قوی را به موتورهای جستجو ارسال کند. مطمئناً داشتن پیوند از یک وب سایت با قابلیت اطمینان دامنه بالا تأثیر زیادی در سئوی سایت شما خواهد داشت.


(توجه: اکثر وب سایت ها به تبلیغ دهنده رپورتاژ آگهی این امکان را می دهند تا از 3 تا 5 پیوند در متن گزارش آگهی استفاده کند. این پیوندها معمولاً دارای برچسب Follow هستند که یک سیگنال رتبه بندی قدرتمند است.) نحوه استفاده از این پیوندها.
(0) نظر | برچسب ها :
X