دسته
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 19508
تعداد نوشته ها : 21
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

یکی از فاکتورهای مهم در سئو بک لینک است. بک لینک ها هیچ وقت در سئو فاکتورهای بی تاثیر و بی فایده نخواهند بود و همیشه در هر شرایطی مهم خواهند بود.


به گفته کارشناسان سئو، بک لینک یک سایت نشان دهنده اعتبار آن سایت در وب و در بین رقبای آن است. برای درک این مشکل کافی است به سایت های بزرگ و قدیمی نگاهی بیندازید و ببینید چه تعداد بک لینک دارند و چه تعداد لینک به آنها داده می شود.


از این مورد می توان فهمید که میزان خرید بک لینک های یک سایت نشان دهنده قابل اعتماد بودن آن سایت است که باعث مراجعه سایت های زیادی به آن شده است و گوگل نیز می تواند از همین معیار برای سنجش میزان اعتماد سایت مورد نظر استفاده کند.


سایت های بزرگ بیشترین موفقیت خود را مدیون ارجاعات خود هستند، هرچند این تنها و مهمترین دلیل نیست! اما می تواند یکی از مهم ترین عوامل باشد.


با ظهور الگوریتم Rank Brain، بسیاری از کارشناسان سئو بر این باورند که بک لینک ها دیگر کاربردی ندارند و تنها باید روی تولید محتوا و نگه داشتن کاربر در صفحه کار کرد. اما نکته مهم این است که آیا محتوای اشتراک‌گذاری نشده می‌تواند به تنهایی در نتایج جستجو رتبه خوبی داشته باشد؟ شاید در موضوعات کم رقابت اینطور باشد، اما در موضوعات رقابتی، هیچ محتوایی بدون لینک به راحتی بالا نمی رود!


در حال حاضر، برخی از پربازدیدترین مقالات در وب سایت محمد جانبلاغی، که در آن رقابت واقعاً شدیدی وجود دارد، فقط در سطح بالایی از خرید بک لینک هستند. بنابراین همیشه و در هر موقعیتی بک لینک ها مفید و سودمند هستند. حتی با به روز رسانی الگوریتم های جدید گوگل!


اگر اینطور نیست سایت های بزرگی که لینک های بد و کیفیت پایینی دارند باید نابود شوند. اینطور نیست زیرا بسیاری از مردم با کپی کردن محتوای آنها در وبلاگ های ضعیف خود با آنها تماس گرفته اند!

آیا خرید لینک برای سایت ضرر دارد؟

به طور خلاصه، خرید لینک می تواند برای سایت هم مضر و هم مفید باشد! اگر کار لینک بیلدینگ توسط متخصص انجام شود و فرآیند لینک بیلدینگ به صورت طبیعی و اصولی انجام شود هیچ ضرری نخواهد داشت.


بک لینک هایی که به صورت یکجا برای سایت شما ایجاد می شوند و فروشندگان زیادی از این نوع لینک ها دارند قطعا برای سایت شما مضر بوده و باعث افت شدید رتبه سایت شما می شوند.


همچنین بک لینک هایی که تنها با تمرکز بر روی چند کلمه کلیدی ساخته می شوند و برنامه ریزی خاصی در ایجاد آنها وجود ندارد برای سایت شما به شدت مضر هستند.


چرا از سایت محمد جانبلاغی لینک های با کیفیت بخریم؟

همانطور که می دانید وب سایت محمد جانبلاغی منابع خرید بک لینک سازی زیادی دارد. با توجه به مشتریان زیاد در این زمینه، ما نیاز به ایجاد منابع ثابت برای لینک بیلدینگ خود داریم.


سایت محمد جانبلاغی نیز از این خرید لینک ها استفاده می کند. بک لینک های Web Assistant کاملا طبیعی و در شرایط عالی ساخته می شوند. و از همه مهمتر بک لینک هایی که برای شما ساخته خواهد شد دقیقا در منابعی هستند که خودمان بک لینک ساختیم.


این امر کیفیت بک لینک ها را تضمین می کند. زیرا ما قطعا بهترین ها را برای خود فراهم می کنیم.


تمامی منابع موجود برای لینک بیلدینگ ما فعال و دارای اعتبار بالایی هستند. به عنوان مثال وبلاگ هایی که ما داریم کمتر از دو سال از عمر آنها نمی گذرد و در این مدت همیشه به روز شده اند، از همه مهمتر اکثر آنها بک لینک دارند و این نشان دهنده کیفیت بالای وبلاگ ها است.


دسته ها :
شنبه بیست و هفتم 12 1401 20:8
X