دسته
دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 19506
تعداد نوشته ها : 21
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

آیا شما هم در افزایش رتبه گوگل خود مشکل دارید؟

خرید بک لینک به معنای پیوند از یک سایت دیگر به سایت شما است. به منظور ارتقای سایت در نتایج جستجو برای کلمات کلیدی، گوگل سایت های بالاتری را نشان می دهد که از اعتبار بالاتری برخوردار هستند. مهم ترین روش سنجش اعتماد به گوگل، تعداد مراجعات به این سایت از سایت های معتبر است.


لینک بیلدینگ بخش مهمی از پازل سئو سایت و افزایش رتبه گوگل است. اولین قدم شناسایی کلمات کلیدی مناسب است. دومین اقدام سئوی سایت و در نهایت اقدام لینک سازی به روش صحیح است. در دنیای اینترنت امروزی، قرار گرفتن در نتایج برتر گوگل می تواند کسب و کار شما را کاملا متحول کند. شاید باورش سخت باشد، اما گاهی اوقات حتی یک رتبه بالاتر از رقیبتان می تواند میلیون ها تومان سود بیشتر در ماه برای شما و شرکتتان به همراه داشته باشد.


با این اوصاف، اگر احساس می کنید تلاش زیادی برای تولید محتوا کرده اید، اما کسب و کار شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو ندارد، ممکن است نیاز داشته باشید تلاش خود را در سئوی خارجی یا ایجاد بک لینک موثر دو برابر کنید. حال بیایید باورهای غلط در زمینه خرید بک لینک را مرور کنیم:

 

باورهای غلط در مورد خرید بک لینک


    1- در کل بک لینک بد است و سایت شما نباید بک لینک بگیرد وگرنه رتبه شما آسیب جدی می بیند.


   پاسخ: بدون تعارف، باید گفت که اعتبار هر سایتی از مراجع آن به دست می آید. سایت بدون لینک سایت بسیار ضعیفی است! اگر سایت بدون ارجاع رتبه خوبی داشته باشد، مشکل این است که سایت رقابتی ندارد یا رقابت ضعیفی دارد


2- مراجعات زیاد بد هستند. بک لینک ها باید کم باشند (کم و زیاد خود را مشخص می کند!) چرا خرید ارجاعات اشتباه است


پاسخ: خیر، اما الان کیفیت مهمتر از کمیت است! بله منابع زیاد و کیفیت پایین بد است! اما چرا بک لینک های با کیفیت باید بد باشند؟ در کل ارجاعات خیلی بد نیست! مگر اینکه کیفیت پایینی داشته باشند.


3- سایت x در حال بک لینک دهی است پس به زودی قطع خواهد شد!


پاسخ: با توضیحاتی که در بالا دادیم اگر سایتی با بک لینک بالا بیاید و حداقل سئوی داخلی و محتوای خوبی داشته باشد بالا می آید. دلیلی برای توقف این سایت وجود ندارد.


    4- با خرید لینک به راحتی می توانید سایت خود را به بالای نتایج گوگل برسانید!


پاسخ: کاش به همین سادگی بود که با ایجاد یا خرید بک لینک، سایت به صدر نتایج گوگل می رسید! اگر سئو داخلی و خارجی رعایت نشود، سایت رشد نمی کند، حتی ممکن است از کار بیفتد و اخطار داده شود! اینجاست که برخی افراد پس از تحت تاثیر قرار گرفتن ارجاع و لینک بیلدینگ، این باور را پیدا می کنند که ارجاعات بد هستند!


   5- فالو بک لینک خوبه و بک لینک نوفالو ضرری نداره.


پاسخ: اگر با اصول کدنویسی امروزی آشنا هستید، به خوبی می دانید که در حال حاضر اکثر سایت ها، کدهای دریافتی، سیستم های مدیریت محتوا و لینک های خروجی به صورت پیش فرض دنبال نمی شوند. حتی برنامه نویسان و طراحان وب سایت که به طور خاص یک سایت ایجاد می کنند و همین کار را می کنند. با این حساب، اکثر لینک ها به طور پیش فرض بدون فالو هستند. آیا فکر می کنید وقتی بیش از 70 درصد از لینک های خروجی سایت ها بدون فالو هستند، گوگل فقط به ویژگی عدم فالو نگاه می کند. ، آنها را تحت تأثیر قرار نمی دهد؟


6- لینک فالو بک جدید خوبه و لینک فالو بک خطرناکه!


پاسخ: خب باید بگوییم که اگر تمامی بک لینک های سایت شما فالوور باشند، بله خطرناک است!


    7- ارجاعات دیگر تاثیری در رتبه سایت ندارند.


پاسخ: همانطور که قبلاً گفتیم محتوا و بهینه سازی داخلی سایت اساس سئو است و مانند چرخ های ماشین عمل می کند ماشین بدون چرخ حرکت نمی کند! بنابراین، بک لینک، تولید محتوای تخصصی و بهینه سازی داخلی کارساز نخواهد بود.


8- فقط با مراجعه سایت بالا میره!


پاسخ: گوگل گفته و سعی کرده است با اهمیت دادن بیشتر به محتوا و رضایت کاربران از تعداد بک لینک ها بکاهد، اما بک لینک ها همچنان مهم هستند و همچنان مهم خواهند بود.


بک لینک دائمی از سایت محمد جانبلاغی بخرید

بهترین و کم خطرترین راه برای ساخت لینک های خارجی استفاده از خرید بک لینک هایی است که بعید است حذف شوند. یکی از روش هایی که در سئو به آن توجه ویژه ای می شود خرید بک لینک محمد جانبلاغی است. از بک لینک ها سایت محمد جانبلاغی می توان برای مدت زمان مشخصی استفاده کرد و برخی از لینک ها را می توان در زمانی که سایت میزبان فعال است استفاده کرد. 


به همین دلیل است که به آن خرید بک لینک محمد جانبلاغی ثابت می گویند. ایجاد و خرید بک لینک دائمی سایت مانند هر کار دیگری نیاز به استانداردهای لازم دارد و باید با دقت انجام شود. به خصوص زمانی که از بک لینک های دائمی از سایت محمد جانبلاغی استفاده می کنید و می توانید به ما کمک کنید از آن برای افزایش سئوی سایت خود استفاده کنید. در واقع با این کار از رقبای خود پیشی خواهید گرفت.


مقدمه ای بر مراجع

یکی از بهترین اصول بهینه سازی موتورهای جستجو، افزودن بک لینک است. باید به یاد داشته باشید که همه بک لینک های تولید شده ارزشمند نیستند و از نظر موتورهای جستجو، این لینک ها در صورتی مهم هستند که از یک وب سایت با کیفیت و با محتوای ارزشمند تولید شده باشند. یک راه مفید برای دریافت بک لینک، نوشتن محتوای خوب است. توجه داشته باشید که خرید ارجاع به ازای پول مورد بی‌اعتنایی گوگل است و می‌تواند برای آینده سایت مضر باشد.


خرید بک لینک توصیه نمی شود زیرا افزودن هزاران لینک به سایت شما در یک هفته تا یک ماه برای گوگل امن نیست و وب سایت شما ممکن است در معرض خطر اسپم باشد. با خرید بک لینک و افزودن آن به هدر یا سایدبار وب سایت اصلی، تعداد زیادی لینک را به یکباره به وب سایت خود تزریق می کنید که می تواند تهدیدی جدی برای پنالتی شدن وب سایت شما باشد. همانطور که گفتیم بهتر است برای افزودن لینک به دنبال محتوای مرتبط و جذاب باشید، این روش می تواند بسیار مفید و مهم باشد.


آشنایی با گزارش

این مصاحبه به ارتباط دو سایت از نظر تولید محتوای مشترک اشاره دارد که به دلیل اینکه تبلیغاتی نبوده و می تواند ارائه دهنده خدمات و پیشنهادات مختلف تجاری باشد مورد استقبال مدیران قرار می گیرد. رپورتاژ تبلیغات یکی از موثرترین روش ها برای بهبود سئو است، روشی که بسیاری از مدیران از آن راضی هستند. استفاده از رپورتاژ آگهی ممکن است یک وضعیت رقابتی بین وب سایت های مختلف ایجاد کند.


اگر بتوانید از خدمات سایر وب سایت ها برای افزودن رپورتاژ آگهی استفاده کنید، قطعاً موفق خواهید شد زیرا این سایت ها ارائه دهنده خدمات رپورتاژ آگهی هستند و کاربران واقعی دارند که می توانند نقش بسزایی در بهبود وضعیت سایت شما داشته باشند.


تفاوت بین رپورتاژ تبلیغات و ارجاعات

به طور کلی تفاوت بین گزارش خرید و بک لینک در این است که استفاده از خدمات رپورتاژ آگهی می تواند در بهبود وب سایت شما در موتورهای جستجو بسیار موفق باشد. رپورتاژ آگهی بهترین راه برای تولید لینک است و به طور مرتب در وب سایت های مختلف منتشر می شود که مزیت قابل توجهی نسبت به خرید بک لینک است.


بک لینک ها می توانند تاثیرات متفاوتی در صفحات مختلف یک سایت داشته باشند که وب سایت شما را تهدید می کند، اما شما می توانید با انتشار یک گزارش تبلیغاتی از یک صفحه نهایت استفاده را ببرید. در متن رپورتاژ تبلیغات می توانید محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنید و همچنین تصاویر مرتبط با موضوع خدمات خود را مستقل از آگهی در متن اضافه کنید. هزینه بازخورد باید به صورت دوره ای پرداخت شود تا اثر طولانی مدت خوبی داشته باشد، اما مکمل رپورتاژ آگهی فقط یک بار پرداخت می شود.


 پاسخ موتور جستجو برای خرید بک لینک و گزارش تبلیغات

البته گوگل و سایر موتورهای جستجوی هوشمند واکنش متفاوتی نسبت به خرید لینک یا گزارش تبلیغات نشان خواهند داد. همانطور که گفته شد، بک لینک با انتشار یک کلمه در سایت اصلی، مخاطب را به سمت وب سایت شما هدایت می کند.


موتورهای جستجو به دلیل بسیاری از نقض بازخوردها به گزارش های تبلیغاتی پاسخ می دهند. برای استفاده صحیح از بک لینک و رپورتاژ آگهی، تا زمانی که ربات گوگل آن را تخلف تلقی کند.


 

پاسخ موتور جستجو برای خرید بک لینک و گزارش تبلیغات


اما چرا بک لینک های موقت برای رتبه سایت شما مضر هستند؟

حقیقت این است که بازخورد موقت، بازخورد خریداری شده در نظر گرفته می شود. یا می تواند به عنوان هرزنامه بک لینک دیده شود. بنابراین خرید بازخورد در صورت دائمی بودن توصیه می شود. یا نرخ حذف لینک شما در مقایسه با پیوندهای ثابت بسیار پایین است.


با این توضیحات، رپورتاژ آگهی ثابت بهترین نوع لینک بیلدینگ در نظر گرفته می شود. زیرا پایداری مداوم آن احتمال خرید توسط گوگل را رد می کند. از طرفی رپورتاژ آگهی با ایجاد متن خوب فضای مورد نظر را در صفحه برای کلمات کلیدی استفاده شده در آن آماده می کند. این کلمات خیلی بهتر از تک تک کلمات در هدر یا فوتر یا نوار کناری سایت ایندکس می شوند. و به نحوی برای سایت شما در مورد کلمات کلیدی استفاده شده اعتبار می دهد.


به طور کلی، اگر قبلاً از سایر مکان ها و شرکت های فروش رفرال ارجاعات انبوه خریداری کرده اید و به نتیجه نرسیده اید، باید بدانید که گوگل از طریق یکی از موارد زیر شناسایی می کند: ip - whois - dns - server ip - scripte - topic. شما تبلیغ می کنید و جریمه می شوید.. یا در بهترین حالت بک لینک هایی که خریداری می کنید هیچ تاثیری روی سایت شما نخواهد داشت.


    انواع بک لینک و تاثیر هر کدام در سئو سایت

دنبال کردن بازخورد در مقابل عدم دنبال کردن بازخورد

 

اگر بخواهیم بک لینک ها را دسته بندی کنیم، می توان آنها را تقسیم کرد )

زمانی که سایتی بازخورد با کیفیتی از سایت دیگری دریافت می کند، می تواند موقعیت خود را در گوگل بهبود بخشد. اگر هر یک از این لینک ها را یک امتیاز در نظر بگیریم، می توان گفت که گرفتن لینک های DoFollow بیشتر به معنای کسب امتیاز بیشتر سئو به شرط رعایت تمام فاکتورهای لینک سازی طبیعی است. در حالی که لینک های بدون دنبال کردن امتیاز به حساب نمی آیند.


اما لینک های بدون فالو همیشه برای طبیعی جلوه دادن لینک بیلدینگ ضروری هستند. بر اساس تکنیک های سئو، بک لینک ها واحد محبوبیت سایت هستند زیرا موتورهای جستجو مانند گوگل بک لینک ها را به عنوان رای مثبت برای سایت ها در نظر می گیرند.


 ابزارهای وب سایت برای بازخورد مداوم

در روش استفاده از این ابزارها به عنوان صفحات خروجی انجام می شود و بدین ترتیب می توان ابزار ارزشمندی را تهیه و در وب سایت قرار داد. هرچه این ابزار قدرتمندتر باشد، بیشتر از آن استفاده می شود و صاحبان وب سایت بیشتری به آن لینک می دهند. ابزاری که برای مخاطب مفید است.


می توانید از یک طراح وب بخواهید که این ابزارها را برای وب سایت شما فراهم کند. ابزارهایی مانند ابزارهای ممیزی رایگان سئو، فرمول ها، تولیدکنندگان موضوعات وبلاگ و غیره. ابزارهای مفیدی هستند که اکثر سایت ها و کاربران آنها ممکن است به آنها نیاز داشته باشند و بک لینک ها را به سایت شما افزایش می دهند.


درکل برای خرید بک لینک قوی می توانید به سایت محمد جانبلاغی به نشانی https://www.janbalaghi.com/buy-strong-backlinks/ مراجعه کنید. و خیال راحت خرید بک لینک با کیفیت و دائمی برای سایت خود تهیه کنید.


دسته ها :
چهارشنبه بیست و چهارم 12 1401 14:24
X