rss

آموزش فروش برای موفقیت در  مشاغل شریک ، شما به چیزی بیشتر از شانس نیاز دارید. شما یکی از 30 آموزش رایگان را مشاهده خواهید کرد تا تمام فایل های مورد نیاز برای اشتراک در محبوب ترین سایت را مشاهده کنید.


چقدر به خواسته های مشتریان آموزش فروش خود احترام می گذارید؟ همه ما می دانیم که برای فروش بهتر ، باید یاد بگیریم که چگونه با مشتری رفتار کنیم


 

سینا محمدیان 30 روز در مورد شما فکر می کند. 30 فیلم که در پایان آنها قطعاً تجارت شما تغییر خواهد کرد.

اما اول از همه ، ما از شما می خواهیم که آموزش فروش هرگز این فیلم ها را بدون قلم و کاغذ تماشا نکنید ، یا اگر با تلفن همراه خود تماشا می کنید و در مکانی هستید که به کاغذ دسترسی ندارید ، حتماً از WhatsApp یا Telegram یکی از موارد زیر را ببینید: همکاران خوش فکر و پرانرژی ، مثبت خود را انتخاب کنید و آن را مخاطب خود قرار دهید.

این فیلم ها به شکلی است که شما باید خود و آموزش فروش مشاغلی را که انجام می دهید کشف کنید. کدام قسمت برای شما مناسب است ، کدام یک را انجام می دهید و کدام یک ضعیف هستید؟

 


آموزش های این محصول در زمینه های زیر است:

- بازار یابی


- تبلیغات


- بازار یابی


- روش های مختلف فروش


- مدیریت کسب و کار


- و ....اما چرا ما این محصول را ضبط کردیم؟ آموزش فروش خوب ، می دانید ، برای موفقیت در هر شغلی ، حتی کوچک ، باید با مفهوم فروش آشنا باشید

بسیاری از ما بهانه ای داریم که در دوران رکود اقتصادی و چالش های اقتصادی ، فروش کالا و خدمات و ادامه هر کاری بی معنی است! این بهترین راه برای پیاده روی از ایران است و ای کاش هرگز در این کشور متولد نمی شدیم!

جالب است بدانید که در 5 ماه آموزش فروش گذشته من 11 مستند درباره موفقیت و بهترین تجارت در هر صنعت و زمینه کاری برای رادیو و تلویزیون ساخته ام.


ما روزها و ساعت ها با مدیران آموزش فروش و کارآفرینان موفق صحبت کردیم و متوجه شدیم که هنوز 90٪ آنها هنوز از تراکت ، پیام کوتاه و تجارت آنلاین بازاریابی از طریق ایمیل و پیام های مستقیم در اینستاگرام استفاده می کنند! کسانی که در 10٪ تجارت برتر خود بودند ، چرا از این روش های سنتی و قدیمی استفاده می کنند!


آموزش فروش هرچه بیشتر تماشا می کردم ، بیشتر فهمیدم که آنها بسیاری از درسها و نتایج را از روشهای معمول خود آموخته اند و با بهبود عملکرد خود ، آنها نه تنها موفق به زنده ماندن در این شرایط چالش برانگیز ، بلکه مجموعه های خود را گسترش داده و شاخه های جدیدی را نیز باز می کنند.

افراد کلیدی و تأثیرگذار در مجموعه ها آموزش می دیدند و یا به طور مداوم کتاب می خواندند ، و بسیاری از آنها به مشاوره افراد آموزش دیده بستگی آموزش فروش داشت.

 


میزان سرمایه گذاری در این دوره:


حالا من این جواب را دوست دارم که چرا محصول را با این سوال در ذهن هر یک از دوستانتان آموزش فروش ضبط کردم تا پاسخ دهم چرا ضبط کرده اید و چرا به صورت رایگان!؟


البته با یک محاسبه ساده می توان دریافت که آموزش فروش هزینه ساخت فیلم ها و ارزش زمان صرف شده برای ضبط محصولات بسیار زیاد است و برای بسیاری از دوستان رایگان بودن این فیلم ها به صرفه نیست.


برای مدرس این دوره:

من ، سینا محمدیان ، از سال 1993 با بیش از یک مجموعه آشنا هستم و طی این سالها فهمیدم که باید تمام تلاش خود را برای رسیدن به رسالت شخصی خود در زندگی و رسیدن به بیش از یک نفر انجام دهم.

من واقعاً ناراحت می شوم وقتی می بینم بسیاری از شرکت ها و فروشندگان هنوز در رکود اقتصادی در دسترس مشتریان خود نیستند.


شخصی که شاید 2 ساعت پیش ، اگر با او صحبت کرده باشید ، آموزش فروش حتی به خودکشی هم فکر کرده باشید ، اخبار را برگرداند و امسال تمام انرژی و انگیزه خود را از دست داد. هیچ وقت نمی فهمید چه چیزی بهتر از این است که شخصی به تنهایی وارد فروشگاه شود!


🔶چه چیزی مهمتر از مشتری است که مجبور به خرید است!


اما معمولاً وقتی از فروشنده می پرسم چرا وقت خود را برای مشتری نگذاشتی؟


.چرا با لبخند به او سلام نکردی؟


.چرا او را به جنس مخالف معرفی نکردید؟


می گوید: خریدی نبود! کار نکن او هیچ پولی نداشت! او به تور آمده بود!


آموزش فروش خوشحالم که در مجموعه ای کار کردم که در آن موفق شدیم این سوال مهم را برای کارکنان فروش بگذاریم که به دلایلی ، اگر مشتری از ما خرید نمی کند ، باید با او تماس بگیریم یا شخصاً از او بپرسیم: اگر او شما را بخرد چه اتفاقی می افتد ؟

با هر پاسخ متوجه شدیم که مشکل از من است یا اینکه مشتری تمایلی به خرید ندارد. به همین دلیل است که همه تعصبات را کنار می گذاریم و برای حفظ مشتری های خود هر کاری ممکن را انجام می دهیم.

 


آموزش مهارت های فروش رایگان


 


قبل از تماشای فیلم ها ، پیشنهاد می کنم موارد زیر را بخوانید:

خانم خواهرم: همبرگر او واقعاً خوشمزه است! ممنون آقای پسر!


ار امیر ارسلان خواهرزاده ام: عمو ، غذای من خیلی خوب بود!


: من: جونتون بنوش!


ن Bajnaq Man: شما در گرما مکان خوبی برای ما به ارمغان آوردید.


من: من جای بد تو رو می گیرم؟!


wife همسرم: آقا پسر حق دارد!


آیا تا به حال دوست پسر خود را به رستوران برده اید آموزش فروش و با افتخار سر خود را بالا آورده اید؟! عروس بودن ، وقت زیادی را در خانواده همسرم می گذرانم و روزهای خوشی زیادی را در کنار آنها می گذرانم.

آموزش فروش باجناق مثل یک برادر بزرگتر است و اگر نگاه نکنید ، رابطه خوبی داریم! من می خواستم یک شب آنها را ببرم و برای من بسیار مهم بود که کیفیت غذا و ظاهر رستوران خوب و قطعاً با قیمت های مناسب باشد!


(0) نظر | برچسب ها :
X