rss

بسیاری از ما اصول اساسی سئو را بلدیم، اما سئو هم مانند خیلی چیزهای دیگر در دهه گذشته تغییرات زیادی تغییر کرده است.


 


سئو سایت که امروزه می­ شناسیم و دوست داریم، همان سئویی نیست که ما ۱۰ سال پیش می­ شناختیم و دوستش داشتیم (یا حتی شاید ازش متنفر بودیم). و به همین دلیل SEO چیزی است که بازاریابان باید به درک درستی از مفهومش برسند. در اینجا تعریف مختصری از سئو را با هم مرور می­ کنیم.


 


سئو چیست ؟

سئو مخفف بهینه سازی موتورهای جستجو است (Search Engine Optimization). از کل مفهوم قدیمی سئو، فقط اسمش تغییر نکرده ا­­ست! سئو مجموعه ای از تکنیک هایی است که به واسطه این تکنیک ها وب سایتتان در صفحات نتایج موتور جستجو یا همان (SERP)  رتبه بالا تری پیدا می کند. داشتن این رتبه بالا باعث می ­شود وب سایت شما برای افرادی که حالا به هر بهانه ­ای دنبال خدمات یا محصولات شما هستند، در موتورهای جست ­و جو نمایش داده شود. Google ، Yahoo! و Bing از جمله موتورهایی هستند که با بالا بردن رتبه سئو، اسمتان در این موتورها در صفحات بالاتر دیده می­شود.


 


موردی که دیگر برای سئو باقی نمانده، همان تکنیک هایی است که ما برای بهبود رتبه خود استفاده می کنیم. این موارد به الگوریتم های جستجو مربوط می شود که این شرکت ها و موتورهای جست و جو دائماً تغییر الگوریتم می دهند.


 


حالا اینجا چند سوال مرسوم و متداول از سئو را داریم که بیایید با هم جوابها را بخوانیم:


 


SEO چطور کار می­ کند؟

SEO یا بهینه سازی صفحات وب سایت، یک سری تحقیق در مورد کلید واژه ­ها انجام می­ دهد و روی دستیابی به لینک­های ورودی فعالیت می­ کند. به طور کلی می توانید نتایج تلاش­های سئو سایت را وقتی ببینید که در مورد ساییتان سرچ می­ کنید و نتیجه خروجی را می ­بینید.


کمی عمیق­تر بررسی کنیم: با این وجود یک روش کلی واحد برای بهبود سئو در صفحات سایت شما وجود دارد. موتورهای جستجو به دنبال عناصری از جمله برچسب عنوان، کلمات کلیدی، برچسب­های تصویر، ساختار لینک داخلی و لینک­های ورودی هستند. البته چند تا از موارد بهینه­ سازی سئو این موارد است.


موتورهای جستجویی مثل گوگل همچنین به ساختار سایت و طراحی سایت، موبایل فرندلی بودن، رفتار بازدیدکنندگان و سایر عوامل خارجی و بیرون از سایت دقت می­ کنند تا مشخص کنند سایت شما باید در رتبه بندی SERP های آنها چه رتبه­ای داشته باشد.


 


جستجوی ارگانیک چیست؟

جستجوی ارگانیک نتایجی است که افرادی را نشان می­ دهد که این افراد از طریق موتور جستجوگر ساییتان را پیدا کرده و به صورت مستقیم روی خود عنوان سایت کلیک کرده ­اند. جستجوی ارگانیک یک کانال بازاریابی جستجو است که می تواند به عنوان بخشی از بازاریابی ورودی برای افزایش ترافیک وب سایت مورد استفاده قرار بگیرد.


کمی عمیق­تر بررسی کنیم: در نوع SEO قبلی، متاسفانه به سادگی این توانایی را نداشتید که کلمات کلیدی زیادی در اختیارتان باشد تا به واسطه این کلمات کلیدی به افرادی که دنبال محتوای شما هستند، برسید. در واقع، شکل قدیمی SEO به رتبه ­بندی وب سایت شما آسیب می ­رساند چرا که موتورهای جستجو با یک سری کلمه کلیدی محدود پر می شد که شاید اصلا جواب سوال مخاطب نبوده و فقط بخشی از محتوا را پوشش می ­داده است.


با تغییر در شکل سئو، امروزه این توانایی را دارید که از کلمات کلیدیتان در مطالب خود به شکلی استفاده کنید که غیر طبیعی نباشد و وصله ناجور به نظر نیاید. وِرد و جادوی خاصی در بین نیست ولی می­ توانید در طول محتوا جایی که لازم دارید کلمه­ ها را بهینه­ سازی کنید.


 


استراتژی سئو چیست ؟

استراتژی بازاریابی سئو سایت یک برنامه جامع برای جذب بازدید کنندگان بیشتر به وب سایت شما از طریق موتورهای جستجو است. SEO ای موفق است که شامل استراتژی­ هایی باشد که از کلمات کلیدی مبتنی بر متن استفاده می کند و همچنین استراتژی های خارج از صفحه را با لینک دادن از وب سایت­های دیگر به دست بیاورد.


کمی عمیق­تر بررسی کنیم: قبل از ایجاد صفحه جدید سایت یا پست وبلاگ، احتمالاً در مورد نحوه گنجاندن کلمات کلیدی خود در پستتان فکر خواهید کرد. البته که راهکار درستی است، اما نباید تنها تمرکز شما – یا حتی تمرکز اصلی شما این موضوع باشد. هر وقت که تولید محتوا می­ کنید، تمرکز شما باید به هدف مخاطبتان باشد، نه اینکه به زور و به صورت نمایشی دائما کلمه کلیدی به متنتان اضافه کتید.


 


خدمات سئو وبسایت چیست

 


برای جلب رضایت مخاطب از محتوا و رتبه بندی خوب در دراز مدت، استراتژی بازاریابی SEO خود را درباره موضوعات ایجاد کنید نه کلمات کلیدی حول محور موضوع. اگر این کار را بکنید، می ­بینید که به طور طبیعی برای کلمات کلیدی مهم، ساییتان ارتقا پیدا کرده و به عبارتی بهینه شده است. مهمترین کاری که باید بای بالا بردن بازدید سایتتان بکنید شناخت مخاطبتان و زیر و م خواسته ­های مخاطب است.  با این شناخت، جامعه هدف و مخاطب را می ­توانید از طریق موتورهای جست­ و جو به سایتتان هدایت کنید.


 


 


ترافیک ارگانیک چیست؟

ترافیک ارگانیک ، ترافیک بدون پرداخت هزینه ای است که از موتورهای جستجوگر مانند گوگل یا بینگ حاصل می­شود. بازاریابی جستجویی که برای بالا ببردن پول پرداخت می­کنید یا تبلیغ می­کنید به عنوان ترافیک ارگانیک شما به حساب نمی­آید، اما می توانید وب سایت خود را با استفاده از نرم افزارهای بازاریابی ورودی برای به دست آوردن بازدید کنندگان بیشتر بهینه کنید.


 


کمی عمیق­تر بررسی کنیم: یکی از بزرگترین تغییرات نحوه سئو در دهه گذشته ، نحوه رفتار سایر کاربران در SERP هایی است که کاربر در موتورهای جستجو می بیند. امروزه روز، رسانه های اجتماعی می­توانند تأثیر زیادی در خط روند ترافیک ارگانیک شما داشته باشند. حتی همین چند سال پیش هم رسانه­های اجتماعی نقش پررنگی در نتیجه مخاطبها نداشت ولی در حال حاضر سئو توییتها، بازتوییت­ها، اینستاگرام و سایر سیگنال های اجتماعی را در نظر می­گیرد.


 


جستجوی اجتماعی همچنین محتوا و افرادی را که به شما متصل هستند را در اولویت قرار می دهد. این گزینه یعنی از طریق یک دوست فیس بوک، دنبال کننده توییتر یا ارتباط از طریق شبکه اجتماعی دیگر هم سئوی خود را می­توانید ارتقا دهید و همه اینها مهمند. بعضی اوقات جستجوی اجتماعی حتی به مطالبی که توسط یک اینفلوئنسر به اشتراک گذاشته شده است، اولویت می­دهد. با بالا بردن جست و جو در شبکه اجتمعی، پلتفرم هم متوجه می­شود شما به چه موضوعی علاقه دارید و همانها را بیشتر جلوی چشمتان قرار می­دهد.


تمام حرفها به این معنیست که وقتی به استراتژی سئوی خود فکر می­کنید ، باید به این فکر کنید که استراتژی شما برای رسانه­های اجتماعی چیست؟


 


ترافیک مستقیم چیست؟

ترافیک مستقیم شامل بازدید کنندگان وب سایت است که دقیقا با وارد کردن URL به مرورگرشان ، به جای اینکه از وب سایت دیگری ، موتور جستجو یا رسانه های اجتماعی وارد سایتتان شوند، به صورت مستقیم به وب سایت شما می آیند.


کمی عمیق­تر بررسی کنیم: به بهینه سازی موتور جستجو به عنوان “بهینه سازی تجربه جستجو” نگاه کنید. فقط پیدا کردن وب سایت شما برای کاربران مهم نیست – نکته مهم ماجرا اینجاست که وقتی وبسایت شما پیدا شد، این مخاطب در وب سایت شما بماند، با محتوای موجود در تعامل باشد و حتی بعداً برگردد. ترافیک مستقیم فقط “اقتدار صفحه” شما را از نگاه گوگل افزایش نمی دهد. این گزینه فرصت های بیشتری ایجاد می­کند تا کسی را که اولین بار شما را به صورت ارگانیک و طبیعی کشف کرده است به مشتری تبدیل کنید.


 


سئو در واقع این مسئله هم برایش مهم است که مخاطبی که وارد سایت شد چقدر داخل همان صفحه می­ماند یا با سایر مطالب درگیر می­شود. اگر برای یک کلمه کلیدی رتبه خوبی کسب کرده و بازدید کننده ای را که مرتبط نیست ، جذب می کنید ، در واقع به وب سایت شما کمک نمی کند. به همین دلیل اگه کلمه کلیدی شما درت کار کند ولی مورد نیاز مخاطبتان نباشد، صفحه سایت را می­بندد و عملا این رتبه بندی به هیچ دردی نمی­خورد.


 


به بازدیدکنندگان و موارد مرتبط به همین مخاطبها فکر کنید


 


با داشتن مطلب مورد نظرشان خیلی بیشتر از یک هشتگ بی­فایده سود می­کنید.


 


اهمیت خدمات سئو چیست

SEO مهم است چرا که به افراد کمک می کند تا اطلاعات را پیدا کرده و صفحات را در شبکه جهانی کشف کنند. سئو مخصوصاً برای مشاغل و کسب و کارها گزینه مهمی است چرا که همین بهینه سازی موتور جست و جو به صاحب کسب و کار اطمینان می­دهد که آنها در حین توسعه دادن به شغلش و بالابردن کیفیت محصولاتش، این امکان را دارد که مخاطب بیشتری هم از ططریق موتورهای جست و جو جذب کند


 


کمی عمیق­تر بررسی کنیم: در گذشته ، موفقیت سئو در این بود که ببینید در صفحه اول گوگل رتبه بالایی دارید یا نه و عمق کارآیی سئو سایت اینطور اندازه گیری می ­شد. اما حتی اگر شما موقتا رتبه خوبی در صفحه اول داشته باشید یعنی پیروز میادین شدید؟ نه لزوما. ممکن است شما برای اصطلاحاتی که ربطی به کسب و کار شما ندارد، رتبه خوبی کسب کرده باشید. بنابراین با رتبه بالا فقط در صفحه اول جای می­ گیرید، ترافیک زیادی به دست می آورید، اما فورا مخاطب و بازدید کننده وب سایتتان متوجه می­ شود که کسب و کار شما چیزی نیست که دنبالش می­گشته . شما از طریق این ترافیک ایجاد شده، مخاطب را به مشتری تبدیل نمی­کنید و عملا چرخه بی­اساسی را طی می­کنید.


علاوه بر این، برای موفقیت نیازی نیست که حتما در سه صفحه اصلی گوگل یا باقی موتورهای جست ­و جو باشید. در حقیقت، اگر در صفحات بعدی هم رتبه خوبی کسب کنید، ممکن است باز هم سرعت بالای کلیک را داشته باشید، البته مطمئنا این صفحات ترافیک کمتری دارد.


قبلا یک بار گفتیم الان دوباره تکرار می­ کنم که: محتوای شما خیلی مهمتر از رتبه قرارگیری شما در موتورهای جست­ و جو است.


کمی عمیق ­تر بررسی کنیم: هزینه سئو سایت می تواند به معنای یکی از این دو مورد باشد: سرمایه گذاری روی استراتژی جستجوی ارگانیک شما ، یا اینکه مبلغی را برای خدمات بازاریابی موتور جستجوگر (SEM) پولی مانند تبلیغات گوگل ادوردز Google AdWords پرداخت می کنید. برای این که تولید محتوای متنی مناسبی داشته باشید یا بهینه سازی را درست انجام دهید احتمال با یکی از تیم های تخصصی دیجیتال مارکتینگ هم قرارداد ببندید و این تیم ها هم هزینه ای برای تبلیغات پولی و سایر خدمات خودشان دریافت می کنند. در کل هزینه و صورتحساب شما با توجه به عمق خدماتی که دریافت می کنید می تواند متفاوت باشد.


 http://devinwxws99998.shotblogs.com/-16791606
http://zionrrok65555.tribunablog.com/-16992346
http://martinturl66555.blogminds.com/-1132481
http://riverdgfa11111.suomiblog.com/-18132360 
http://ricardoxzwi66555.pointblog.net/--40876593
http://connermmie22221.full-design.com/--44593801
http://arthuryhps73950.thezenweb.com/--38862301
http://erickbfgf56789.tinyblogging.com/--43481020
http://manuelvvrm65555.ampedpages.com/--30725149
https://mylesblss74174.blog5.net/44044821/سئو-سایت
https://jaidenoomh44443.affiliatblogger.com/53769410/سئو-سایت
https://stephenxzwq88777.diowebhost.com/57444115/سئو-سایت
https://louisdzys88878.dbblog.net/33644832/سئو-سایت
https://rowanbqep53186.ezblogz.com/33676345/سئو-سایت
https://garrettmenr13570.designertoblog.com/33263716/سئو-سایت
https://jaspernfuo57210.blogs-service.com/33359832/سئو-سایت
https://raymondmdre53198.bluxeblog.com/33903610/سئو-سایت
http://damieniexq88766.mpeblog.com/26171206/
http://lukasfcwp64443.blogerus.com/26060021/
http://andrelljg83727.bloggin-ads.com/26066623/ 
http://mariovvrn66555.arwebo.com/25921358/
http://gregorybyuk55433.blogprodesign.com/25881092/
http://lukasimop28395.blogdigy.com/-16953693
http://stephencdbv00090.mybjjblog.com/-17489151
http://andersonaimp39628.tblogz.com/-17531774
http://codymqol66691.uzblog.net/-17413307
http://griffinrdlt52074.canariblogs.com/-18515573
https://paxtonlflo66543.qowap.com/61789360/سئو-سایت
https://andrezkub96429.blog2learn.com/50127573/سئو-سایت
https://jasperirxe95285.jiliblog.com/61292888/سئو-سایت
https://lorenzofezu99988.getblogs.net/33421792/سئو-سایت
https://rylanoocn42975.dsiblogger.com/33693514/سئو-سایت
https://trentongucl18529.ka-blogs.com/56438733/سئو-سایت
https://archerguek28540.blogofoto.com/33530188/سئو-سایت
https://manuelmidz11109.timeblog.net/39375542/سئو-سایت
https://andersonjwht53196.acidblog.net/33624294/سئو-سایت
https://waylonydfd56777.fireblogz.com/33291534/سئو-سایت
https://andersonfntb86207.aioblogs.com/56518701/سئو-سایت
https://riverziou52953.xzblogs.com/44693093/سئو-سایت
https://sethnlid22334.free-blogz.com/49884949/سئو-سایت 
https://emiliomsku51739.widblog.com/57030861/سئو-سایت
https://ziongikl05162.collectblogs.com/48808472/سئو-سایت
http://brooksjubh68024.isblog.net/-20173431
http://knoxskzs68703.blogdon.net/-19326994
http://paxtonakpu63962.alltdesign.com/-23167200
http://elliotnyks64197.amoblog.com/-24628373
http://judahefig45565.total-blog.com/-28055494 
http://laneclsy64174.blog-gold.com/7761171/سئو-سایت
http://caidenmjcu88765.ambien-blog.com/7733465/سئو-سایت
http://emiliozkwy46947.atualblog.com/7660149/سئو-سایت
http://hectorvuqk44333.blog-a-story.com/7697705/سئو-سایت
http://hectorkwzu00001.blogacep.com/7343582/سئو-سایت
http://griffinaluz74073.blogadvize.com/7787951/سئو-سایت
http://beauxwrj55443.bloggerbags.com/7455773/سئو-سایت
http://zanehrye96285.bloggerswise.com/7705715/سئو-سایت
http://tysoniijj05172.bloggosite.com/7807854/سئو-سایت
http://reidxdhh57912.blogoscience.com/7696126/سئو-سایت
http://edgarvtpi44433.blogproducer.com/7834011/سئو-سایت
http://hectorlgzr76543.blogrelation.com/7724431/سئو-سایت
http://martinwtql55678.blogrenanda.com/7803709/سئو-سایت
http://landenjbpc08642.blogsidea.com/7834741/سئو-سایت
http://gregorywmam42108.blogthisbiz.com/7606998/سئو-سایت
http://marcobofp03570.blue-blogs.com/7695631/سئو-سایت
http://hectoreikj78912.csublogs.com/7529426/سئو-سایت
http://rivernoon27384.dailyhitblog.com/7689612/سئو-سایت
http://ericktgpz85307.develop-blog.com/7790769/سئو-سایت
http://zionaazy50505.is-blog.com/7828970/سئو-سایت
http://kameronwdjh29527.livebloggs.com/7827742/سئو-سایت
http://andretdkq30741.loginblogin.com/7764432/سئو-سایت
http://rylanclta85296.mdkblog.com/7522451/سئو-سایت
http://remingtongrye07420.mybuzzblog.com/7487864/سئو-سایت
http://arthuropon05050.thenerdsblog.com/7408490/سئو-سایت
http://lukasgcwp66544.newbigblog.com/7583296/سئو-سایت
http://arthuroguh21976.theobloggers.com/7819766/سئو-سایت
http://alexisddvr38405.topbloghub.com/7808731/سئو-سایت
http://daltonmalq27283.ttblogs.com/7529562/سئو-سایت
http://cesaruyas52859.vblogetin.com/7424818/سئو-سایت
http://erickieyp43332.win-blog.com/7869303/سئو-سایت
http://donovanrwyz62738.worldblogged.com/7590727/سئو-سایت
http://riverojfu87656.yomoblog.com/7832101/سئو-سایت
https://arthuruzbd73940.digiblogbox.com/28504808/سئو-سایت
https://remingtonpdrb07520.bloginwi.com/38281930/سئو-سایت
https://sergioiwir52964.jaiblogs.com/28795450/سئو-سایت
https://troyvcjj41841.blogzag.com/47603983/سئو-سایت
https://waylonckno91223.look4blog.com/42397974/سئو-سایت
https://kameroncino99122.imblogs.net/52504595/سئو-سایت
http://remingtonllie22222.designi1.com/25364226/
http://codyhqxc85184.educationalimpactblog.com/25683920/
http://mylesikic06272.link4blogs.com/25803225/
http://spencerpghe08484.mybloglicious.com/25497993/
http://elliottmrnm49505.post-blogs.com/25661058/
https://collinuwel70125.blognody.com/6068791/سئو-سایت
https://johnnyepvv84074.blogsumer.com/6157292/سئو-سایت
https://zanderuurl55454.jts-blog.com/6144503/سئو-سایت
https://zaneezio02479.rimmablog.com/6055465/سئو-سایت
https://spencerpqni55444.bloggazza.com/6051202/سئو-سایت
https://milofnce17495.shoutmyblog.com/6118916/سئو-سایت
https://rafaelofph29753.bcbloggers.com/6027946/سئو-سایت
https://johnnyvkxj20864.iyublog.com/6136015/سئو-سایت
https://marcogfdy11000.blogcudinti.com/6043958/سئو-سایت
https://mylesgsyx74073.blogdiloz.com/6141207/سئو-سایت 
https://andyervt64073.verybigblog.com/6119250/سئو-سایت
https://travissbah27395.activosblog.com/6130774/سئو-سایت
https://charliellid22221.p2blogs.com/6081818/سئو-سایت
https://landenccyu99888.bloggactivo.com/6132038/سئو-سایت
https://manuelikhc22111.theblogfairy.com/6127862/سئو-سایت
https://daltonppnk55444.vidublog.com/6135933/سئو-سایت
https://lorenzollaw74950.gynoblog.com/6115879/سئو-سایت
https://lorenzomqoj28495.oblogation.com/6124497/سئو-سایت
https://spencerqqmi44333.laowaiblog.com/6010803/سئو-سایت

(0) نظر | برچسب ها :

بک لینک در قالب رپورتاژ آگهی و یا هر نوع دیگری یکی از پرکاربردترین کلمات در دنیای سئو است که داری یک تعریف ساده است ولی دنیایی از پیچیدگی در پشت این کلمه وجود دارد که روز به روز به پیچیدگی این مفهوم اضافه می شود. در یک تعریف ساده می توان گفت بک لینک ها ،لینک هایی هستند از یک صفحه در یک وبسایت به یک وبسایت دیگر، به طور مثال اگر وبسایتی به وبسایت شما لینک دهد شما از آن وبسایت بک لینک دارین و همینطور بالعکس. در این مقاله خواهید خواند :


چرا بک لینک ها مهم هستند.

چه نوع بک لینک هایی با ارزش هستند.

چگونه بک لینک ها را بررسی کنیم.

چگونه بک لینک بگیریم.

بک لینک چیست


چرا بک لینک ها مهم هستند

بک لینک ها به سه دلیل مهم هستند :


رتبه بندی :موتورهای جستجو مانند google، bing بک لینک ها را به عنوان رای اعتماد به آن صفحه در نظر می گیرند و اگر صفحه شما لینک های بیشتری داشته باشد شانس شما برای رتبه های بالاتر بیشتر می شود.


بالا بردن سرعت ایندکس مطالب : بک لینک ها باعث می شوند خرنده ها و ربات های موتور های جستجو راحت تر صفحات شما را پیدا کنند و اگر این بک لینک ها از صفحات محبوب باشد این سرعت چند برابر می شود چون موتور های جستجو بیشتر صفحات محبوب را بازبینی میکنند تا صفحات غیر محبوب.


افزایش میزان ورودی کاربر : اگر سایت شما دارای بک لینک های زیادی باشد این باعث می شود که کاربران زیادی با کلیک بر روی لینک شما که در سایت های گوناگون وجود دارد وارد صفحه سایت شما شده و ورودی سایت شما را افزایش دهند.


چه نوع بک لینک هایی با ارزش هستند

همه لینک هایی که به وبسایت شما می شوند دارای ارزش یکسانی نیستند و بسته به شرایط و عواملی که در زیر آورده شده با یکدیگر متفاوت هستند.


 عوامل موثر در با ارزش بودن بک لینک :

ارتباط : اگر بک لینک از کسب و کارهای مرتبط به کار شما باشد ارزشش بیشتر است. به عنوان مثال اگر کسب و کار شما لوله کشی هست  و شما از دو سایت مختلف بک لینک دارید به طوری که سایت اول داری کسب و کار پرورش گل و گیاه و سایت دوم دارای کسب و کار فروش پکیج می باشد ، در این حالت ارزش لینکی که از سایت فروش پکیج به شما داده شده خیلی بیشتر از اولی می باشد.


موقعیت جغرافیایی : اگر شما دارای سایت فارسی هستید و کاربران شما در ایران هستند اگر لینک های ورودی به سایت شما از سایت های فارسی باشد ارزشش بیشتر است و در نتایجی که با آی پی ایران جستجو می شود شما رتبه بهتری کسب می کنید


انکرتکست : متن پیوند (anchor text)  که همان دروازه ورودی به سایت شما هست و هرچقدر مرتبط با صفحه لینک داده شده باشد ارزشش بیشتر می باشد


اعتبار دامنه : یکی از معیار های مهم در بک لینک، اعتبار و ارزش دامنه ای است که به شما لینک داده است و این اعتبار توسط کمپانی های خاصی مانند moz  داده می شود که معیار های گوناگونی برای اعتبار سنجی دامنه دارد که می توان به عمر دامنه، تعداد لینک های دامنه، کیفیت لینک ها و ... اشاره کرد.


بک لینک


عمر صفحه : عمر صفحه نیز مانند عمر دامنه در میزان ارزشی که به لینک می دهد موثر است و هرچقدر عمر صفحه و لینکی که به صفحه شما داده شده بیشتر باشد دارای ارزش بیشتری است.


فالو و نوفالو بودن: ارزش یک لینک به فالو(dofollow)  بودن آن است و اگر لینکی که به سایت شما شده  نوفالو(Nofollow) باشد ارزش چندانی ندارد. (لینک ها به صورت پیش فرض فالو هستند) البته این به معنی نیست که کلا ارزشی ندارد ولی به نسبت لینک فالو ارزش بالایی ندارد.


چگونه بک لینک ها را بررسی کنیم

با استفاده از google search console می توانید لینک های ورودی به سایتی که متعلق به شما است را بررسی کنید و اگر لینک هایی را به عنوان اسپم تشخیص دادید می توانید disavow  کنید تا آسیبی به سایت شما وارد نکند. و برای بررسی لینک های سایت هایی که متعلق به شما نیست می توانید از سایت ahrefs  استفاده کنید.


بک لینک


چگونه بک لینک بگیریم

برای بدست آوردن بک لینک راه های گوناگونی وجود دارد ،فقط باید این نکته را در نظر گرفت که کیفیت بک لینک از کمیت آن مهم تر است . و اگر اشتباهی در بدست آوردن بک لینک انجام دهیم باعث حذف شدن ما از نتایج موتور های جستجو می شود.


 http://devinwxws99998.shotblogs.com/-16791715
http://zionrrok65555.tribunablog.com/-16992498
http://martinturl66555.blogminds.com/-1132683
http://riverdgfa11111.suomiblog.com/-18132642
http://ricardoxzwi66555.pointblog.net/--40877018
http://connermmie22221.full-design.com/--44594224
http://arthuryhps73950.thezenweb.com/--38863136
http://erickbfgf56789.tinyblogging.com/--43482385
http://manuelvvrm65555.ampedpages.com/--30726279
https://mylesblss74174.blog5.net/44046135/بک-لینک
https://jaidenoomh44443.affiliatblogger.com/53770731/بک-لینک
https://stephenxzwq88777.diowebhost.com/57445492/بک-لینک
https://louisdzys88878.dbblog.net/33646260/بک-لینک 
https://rowanbqep53186.ezblogz.com/33677741/بک-لینک
https://garrettmenr13570.designertoblog.com/33265137/بک-لینک
https://jaspernfuo57210.blogs-service.com/33361274/بک-لینک
https://raymondmdre53198.bluxeblog.com/33905098/بک-لینک
http://damieniexq88766.mpeblog.com/26172469/
http://mariovvrn66555.arwebo.com/25922604/
http://lukasfcwp64443.blogerus.com/26061310/
http://andrelljg83727.bloggin-ads.com/26067916/
http://gregorybyuk55433.blogprodesign.com/25882352/
http://lukasimop28395.blogdigy.com/-16954961
http://stephencdbv00090.mybjjblog.com/-17490426
http://andersonaimp39628.tblogz.com/-17533024
http://codymqol66691.uzblog.net/-17414571
http://griffinrdlt52074.canariblogs.com/-18516822
https://paxtonlflo66543.qowap.com/61790763/بک-لینک
https://andrezkub96429.blog2learn.com/50128999/بک-لینک
https://jasperirxe95285.jiliblog.com/61294143/بک-لینک
https://lorenzofezu99988.getblogs.net/33423134/بک-لینک
https://rylanoocn42975.dsiblogger.com/33694922/بک-لینک
https://trentongucl18529.ka-blogs.com/56440153/بک-لینک
https://archerguek28540.blogofoto.com/33531557/بک-لینک
https://manuelmidz11109.timeblog.net/39376562/بک-لینک
https://andersonjwht53196.acidblog.net/33625718/بک-لینک
https://waylonydfd56777.fireblogz.com/33292933/بک-لینک
https://andersonfntb86207.aioblogs.com/56520155/بک-لینک
https://riverziou52953.xzblogs.com/44694532/بک-لینک
https://sethnlid22334.free-blogz.com/49886331/بک-لینک
https://emiliomsku51739.widblog.com/57032249/بک-لینک
https://ziongikl05162.collectblogs.com/48809842/بک-لینک
http://brooksjubh68024.isblog.net/-20174668
http://knoxskzs68703.blogdon.net/-19328205
http://andresphys38171.blogkoo.com/-22132738
http://paxtonakpu63962.alltdesign.com/-23168424
http://elliotnyks64197.amoblog.com/-24629578
http://judahefig45565.total-blog.com/-28056702
http://laneclsy64174.blog-gold.com/7762350/بک-لینک
http://caidenmjcu88765.ambien-blog.com/7734630/بک-لینک
http://emiliozkwy46947.atualblog.com/7661336/بک-لینک
http://hectorvuqk44333.blog-a-story.com/7698867/بک-لینک
http://hectorkwzu00001.blogacep.com/7344743/بک-لینک 
http://griffinaluz74073.blogadvize.com/7789110/بک-لینک
http://beauxwrj55443.bloggerbags.com/7456913/بک-لینک
http://zanehrye96285.bloggerswise.com/7706854/بک-لینک
http://tysoniijj05172.bloggosite.com/7808970/بک-لینک 
http://reidxdhh57912.blogoscience.com/7697231/بک-لینک
http://edgarvtpi44433.blogproducer.com/7835124/بک-لینک
http://hectorlgzr76543.blogrelation.com/7725538/بک-لینک
http://martinwtql55678.blogrenanda.com/7804785/بک-لینک
http://landenjbpc08642.blogsidea.com/7835819/بک-لینک
http://gregorywmam42108.blogthisbiz.com/7608067/بک-لینک
http://marcobofp03570.blue-blogs.com/7696716/بک-لینک
http://hectoreikj78912.csublogs.com/7530490/بک-لینک
http://rivernoon27384.dailyhitblog.com/7690683/بک-لینک
http://ericktgpz85307.develop-blog.com/7791829/بک-لینک
http://zionaazy50505.is-blog.com/7830045/بک-لینک
http://kameronwdjh29527.livebloggs.com/7828822/بک-لینک 
http://andretdkq30741.loginblogin.com/7765511/بک-لینک
http://rylanclta85296.mdkblog.com/7523543/بک-لینک 
http://remingtongrye07420.mybuzzblog.com/7488929/بک-لینک
http://lukasgcwp66544.newbigblog.com/7584366/بک-لینک
http://arthuropon05050.thenerdsblog.com/7409570/بک-لینک
http://arthuroguh21976.theobloggers.com/7820833/بک-لینک
http://alexisddvr38405.topbloghub.com/7809802/بک-لینک
http://daltonmalq27283.ttblogs.com/7530637/بک-لینک
http://cesaruyas52859.vblogetin.com/7425882/بک-لینک
http://erickieyp43332.win-blog.com/7870390/بک-لینک
http://donovanrwyz62738.worldblogged.com/7591798/بک-لینک
http://riverojfu87656.yomoblog.com/7833178/بک-لینک
https://arthuruzbd73940.digiblogbox.com/28506066/بک-لینک
https://remingtonpdrb07520.bloginwi.com/38282854/بک-لینک
https://sergioiwir52964.jaiblogs.com/28796722/بک-لینک
https://troyvcjj41841.blogzag.com/47605255/بک-لینک
https://waylonckno91223.look4blog.com/42399238/بک-لینک
https://kameroncino99122.imblogs.net/52505832/بک-لینک
http://andyzznj16151.blogstival.com/25862577/
http://remingtonllie22222.designi1.com/25365256/
http://codyhqxc85184.educationalimpactblog.com/25684988/
http://mariojjhz50574.ivasdesign.com/25699926/ 
http://mylesikic06272.link4blogs.com/25804272/
http://spencerpghe08484.mybloglicious.com/25499036/
http://elliottmrnm49505.post-blogs.com/25662115/
https://zanderuurl55454.jts-blog.com/6145415/بک-لینک
https://zaneezio02479.rimmablog.com/6056391/بک-لینک
https://spencerpqni55444.bloggazza.com/6052160/بک-لینک
https://laneedbx00999.blogaritma.com/6143459/بک-لینک
https://milofnce17495.shoutmyblog.com/6119890/بک-لینک
https://rafaelofph29753.bcbloggers.com/6028904/بک-لینک
https://johnnyvkxj20864.iyublog.com/6136969/بک-لینک
https://mylesgsyx74073.blogdiloz.com/6142139/بک-لینک
https://andyervt64073.verybigblog.com/6120201/بک-لینک
https://travissbah27395.activosblog.com/6131687/بک-لینک
https://charliellid22221.p2blogs.com/6082694/بک-لینک
https://landenccyu99888.bloggactivo.com/6132954/بک-لینک
https://manuelikhc22111.theblogfairy.com/6128767/بک-لینک
https://daltonppnk55444.vidublog.com/6136850/بک-لینک
https://lorenzomqoj28495.oblogation.com/6125426/بک-لینک
https://lorenzollaw74950.gynoblog.com/6116809/بک-لینک
https://spencerqqmi44333.laowaiblog.com/6011744/بک-لینک

(0) نظر | برچسب ها :

لایک اینستاگرام در حال حاضر جزو مواردی خرید لایک اینستاگرام به حساب می آید که برای افراد نشانه ای از تایید شدن در کارشان دارد . به نوعی اصلی‌ترین ویژگی که در اینستاگرام منجر به تعامل همیشگی خرید لایک اینستاگرام کاربران با یکدیگر می‌شود، قابلیت مشاهده پست‌ها، لایک و ثبت کامنت در اینستاگرام است.اینستاگرام در این راستا سبکی منحصر به فرد را ایجاد کرده و به نوعی از طریق عکس و ویدیو مابین کاربران تعامل اصلی را ایجاد می‌کند. هر کاربر در اینستاگرام قادر به ارسال ویدیو و عکس خواهد بود سایر کاربران این ویدیوها و عکس‌های ارسالی را مشاهده و در صورت تمایل آن‌ها را لایک کرده و یا به ثبت کاملا در زیر آن‌ها می‌پردازند.


لایک چیست ؟

معنی لایک یعنی دوست داشتن. خرید لایک اینستاگرام وقتی یک پست یا یک متن را لایک می کنید ، یعنی واقعا به آن نوشته علاقه مند هستید که آن را لایک کرده اید. حتما شما هم اصطلاح “لایک داری” و “بیگ لایک” رو شنیدید. معمولا وقتی کسی از چیزی یا کاری خوشش میاید از این اصطلاح استفاده می کند که در اصل برگرفته از همین لایک در شبکه های اجتماعی هست.


اهمیت لایک در اینستاگرام چیست ؟

یکی از دلایل اصلی اینکه لایک یک تصویر یا ویدیو دارای اهمیتاست این است که، وقتی یک کاربر آن پست را میبیند ، معمولا اول تصویر توجه وی را جلب کرده و سپس به تعداد لایک های آن پست یا تصویر نگاه میکند. خرید لایک اینستاگرام اگر تعداد لایک های آن پست زیاد باشد باعث میشود تا کابر تمایل پیدا کند تا به پروفایل آن پیج سر بزند و بقیه پست های آن را ببیند و حتی ممکن است باعث شود تا آن پیج را فالوو کند .


در خرید لایک اینستاگرام یک بررسی کای میتوان اینگونه نتیجه گرفت که ، تعداد لایک های زیاد یک پست در اینستاگرام نشان دهنده جذابیت آن پست است و این یعنی توانسته است توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کند .از طرف دیگر یکی از پارامترهای مهم الگوریتم اینستاگرام، لایک است .


الگوریتم اینستاگرام در مورد لایک چگونه است ؟

فرش کنید پیچ اینستاگرام شما تعداد فالور دارد . ما این تعداد را ۲۰ هزار نفر فرض میکنیم . وقتی شما یک پست را منتشر میکنید این پست برای همه ۲۰ هزار نفر ارسال نمیشود و خرید لایک اینستاگرام همه آنها نمیتوانند این پست را ببینند .


اینستاگرام براساس الگوریتم خود در ابتدای انتشار یک پست توسط شما ، آن را تنها به ۱۰ درصد از فالورهای شما نشان میدهد . اگر در ۲۰ الی ۳۰ دقیقه خرید لایک اینستاگرام ابتدایی عکس العمل این ده درصد از فالورهای شما به پست ارسالی مثبت باشد اینستاگرام آن را به فالورهای بیشتری نشان میدهد .


پس همه چیزبستگی  به همان تعداد لاین و کامنتی دارد که در ۳۰ دقیقه اول انتشار پست شما از طرف آن ده درصد انجام میشود . اگر بازخورد آنها مثبت باشد پشت شما حتی میتواند خرید لایک اینستاگرام در صفحه اکسپلور اینستاگرام هم نشان داده شود که خود یک فرصت عالی برای دیده شدن است .


واقعیت لایک در شبکه های اجتماعی

اما این همه واقعیت نیست چراکه تعداد زیاد لایک یا فالوور (دنبال کننده)، نشانه دوست داشتنی بودن و اهمیت فرد، یا اهمیت مطلب فرد برای دیگران نیست. چرا که لایک کردن امروزه به خرید لایک اینستاگرام یک بده بستان تبدیل شده است و دیگران شما را لایک می کنند تا لایک شوند. بسیاری از افراد، فقط دیگران را لایک می کنند تا به خودخواهی متهم نشوند و خیلی از پست هایی که لایک می شوند، اصلا خوانده نمی شوند !!


چرا لایک ها نشان دهنده اهمیت و دوست داشته شدن نیست؟

با یک مثال ساده می توان به حقیقت موضوع دست یافت، اگر فردی در اینستاگرام فقط ۱۰۰ نفر را فالوو یا دنبال کند و هر کدام در روز دست کم یک پست بگذارند خرید لایک اینستاگرام ( برخی افراد گاه تا ۷- ۸ پست در روز ارسال می کنند) این فرد با حداقل ۱۰۰ پست مواجه خواهد شد و اگر فقط برای خواندن هر پست یک دقیقه نیاز باشد تقریبا یک ساعت و چهار دقیقه طول خواهد کشید تا فرد بتواند مطالب ارسال شده توسط دوستانش را بخواند.


معلوم است که این فرد  فرصت نخواهد کرد تک تک پست های دوستانش را بخواند و خرید لایک اینستاگرام از روی رضایت یا پسندیدن، آن را لایک کند. بنابراین فقط پست ها را بی وقفه پشت سرهم و بدون خواندن لایک می کند تا فقط فالوورهایش را از دست ندهد!)


https://golestanigram.com/ads2/


(0) نظر | برچسب ها :

اینستاگرام ویژگی ها و قابلیت های زیادی دارد خرید کامنت اینستاگرام  یکی از این ویژگی ها کامنت اینستاگرام میباشد کاربران اینستاگرام با استفاده از کامنت در اینستاگرام قادر هستند تا نظرات خودشان را در زیر پست پیج های دیگر و حتی در رابطه با پست های خود ارسال کنند و به گفتگو پرداخته و نظرات خودشان را رد و بدل کنند کامنت اینستاگرام یکی از ۵ اصول اصلی اینستاگرام بوده و در کنار ویژگی لایک، فالو، آنفالو و دایرکت میباشد شما خرید کامنت اینستاگرام با استفاده از این ویزگی ها میتوانید داخل اینستاگرام فعالیت کنید با دوستان تان در ارتباط باشید و در کنار همه ی این موارد برای خود یک اکانت اینستاگرام پر بازدید ایجاد کنید امروز در این مقاله قصد داریم تمامی موارد مربوط به کامنت اینستاگرام از جمله تنظیمات کامنت اینستاگرام، لایک کردن کامنت در اینستاگرام و … بپردازیم.


فهرست

کامنت اینستاگرام کجاست ؟

اگر از کاربران قدیمی اینستاگرام هستید با محل و آیکون کامنت در اینستاگرام آشنایی دارید اما برای کاربران جدید اینستاگرام که این روز ها نیز بیشتر از خرید کامنت اینستاگرام قبل در حال اضافه شدن به اینستاگرام هستند شاید آشنایی کافی با قسمت دایرکت اینستاگرام نداشته باشند. همانطور که در مطالب بالا اشاره کردیم برای ورود به بخش کامنت باید وارد یک پست در اینستاگرام شده و سپس آیکون مربوط به کامنت یا همان نظرات را خرید کامنت اینستاگرام لمس کنید تا وارد بخش کامنت در اینستاگرام بشوید که در تصویر زیر این آیکون نشان داده شده است.


کامنت اینستاگرام

بعد از ورود به بخش کامنت یک پست در اینستاگرام وارد صفحه میشویم که به احتمال بالا نظراتی را با خود به همراه دارد همانطور که در عکس دوم تصویرخرید کامنت اینستاگرام بالا مشاهده میکنید ۴ کامنت در زیر پست مربوطه وجود دارد که شما میتوانید به این نظرات پاسخ داده آن ها را لایک کرده یا خودتان یک نظر جداگانه ارسال کنید و حتی میتوانید این پست را به اشتراک بگذارید که به همه ی این موارد خواهیم پرداخت.


ارسال کامنت (نظر)

برای ارسال نظر خود و یا همان ارسال کامنت در زیر یک پست کافیست وارد خرید کامنت اینستاگرام آن پست شده و سپس در کادر پایین صفحه که با نوشته خاکستری کم رنگ “… comment as” وجود دارد نظر خود را نوشته و برای ارسال آن، نوشته آبی رنگ post را لمس کنید تا نظر شما نیز ارسال شود.


پاسخ به نظرات

اگر قصد پاسخ به نظرات موجود را دارید کافیست نوشته reply در زیر کامنت مد نظر را لمس کرده و سپس نظر خود را نوشته و آن را ارسال کنید.


لایک کامنت

این ویزگی جدیدا به بخش کامنت اینستاگرام اضافه شده در واقعه با لایک کردن کامنت مربوطه به نوعی آن کامنت را تایید و یا به آن اظهار نظر علاقه نشان میدهید خرید کامنت اینستاگرام که برای لایک کردن یک کامنت باید آیکون کوچک قلب در روبروی  هر کامنت را لمس کنید حتی میتوانید نظرات خود را بعد از ارسال لایک کنید.


اشتراک گذاری

با لمس آیکون اشتراک گذاری که در بالا سمت راست صفحه کامنت در اینستاگرام وجود دارد شما میتوانید پست مربوطه را به دوستان و یا هر اکانت دیگری ارسال کنید و یا حتی میتوانید پست مربوطه در استوری خود خرید کامنت اینستاگرام به اشتراک بگذارید که در تصویر زیر موارد مربوطه در این قسمت را نشان میدهد.


کامنت اینستاگرام

تنظیمات کامنت اینستاگرام

برای ورود به تنظیمات کامنت اینستاگرام کافیست وراد صفحه پروفایل اینستاگرام خود شده و سپس آیکون سه خط در بالا قسمت راست صفحه را خرید کامنت اینستاگرام لمس و سپس نوشته setting در پایین صفحه را لمس کنید تا به بخش تنظیمات اینستاگرام خود وارد شده باشید. اما برای ورود به بخش تنظیمات کامنت اینستاگرام باید گزینه “comment controls” را انتخاب کنید.


کامنت اینستاگرام

 

allow comments from

با استفاده از این گزینه شما میتوانید اجازه ارسال به هر اکانتی را محدود کنید، خرید کامنت اینستاگرام با انتخاب این ویژگی شما وارد صفحه ای خواهید شد که ۴ گزینه دارد. گزینه اول آن everyone میباشد که به همه اجازه ارسال کامنت به پست های تان را صادر میکنید، دومین خرید کامنت اینستاگرام گزینه people you follow and your followers که با انتخاب این گزینه به فالوور ها و فالوینگ های خود اجازه ارسال کامنت به پست هایتان را صادر میکنید و دو گزینه آخر آن به ترتیب برای فالوور ها و فالووینگ های خود این اجازه را میدهید.


block comments from

با انتخاب این گزینه شما وارد صفحه ای خواهید شد که میتوانید اکانت هایی را از ارسال کامنت منع کنید برای این کار کافیست در صفحه باز شده در کادر مربوطه اسم اکانت مد نظر را وراد کرده خرید کامنت اینستاگرام و بعد از نمایان شدن آن اکانت آیکون آبی رنگ block مربوطه را لمس کنید تا آن اکانت از ارسال کامنت به پست های شما عاجز بماند.


hide offensive comments

این گزینه به صورت پیش فرض کلمات و جملات توهین آمیز را شناسایی کرده و آنها را بلافاصله پاک میکند، این فرایند از طریق ربات های اینستاگرام صورت میگرد البته برای کلمات انگلیسی یعنی هنوز برای کلمات فارسی این گزینه کار خرید کامنت اینستاگرام نمیکند.


manual filter

انتخاب کلمات و یا عبارات به صورت دستی، با فعال کردن این گزینه شما میتوانید کلمات یا جملات مد نظر را در کادر پایین آن نوشته تا هر موقع از کلمات ثبت شده در خرید کامنت اینستاگرام این بخش برای پست شما کامنت شد بلافاصله از طریق فیلتر کامنت اینستاگرام پاک شود.


نکته: برای نوشتن دومین کلمه یا جمله باید از ، ویرگول استفده کنید.


filter most reported words

این گزینه نیز با خرید کامنت اینستاگرام روشن کردن کلید گزینه قبلی امکان فعال شدن را پیدا میکند با فعال کردن این گزینه نیز کلمات و یا جملاتی که قبلا توسط شما و یا اکانت های دیگر در پست هایتان ریپورت شده اند حذف میشود.


بستن کامنت در اینستاگرام

بستن کامنت در اینستاگرام یکی از مهم ترین بخش هایی میباشد که ممکن است برای هر ادمین در اینستاگرام به آن نیاز پیدا کند به طور کلی قابلیت کامنت گذاری و یا همان ارائه نظرات در هر شبکه اجتماعی حرف اول را میزند اینستاگرام هم از این قاعد مستثناء نبوده و یکی از جذاب ترین و پر خرید کامنت اینستاگرام تنش ترین بخش های خود را به قسمت کامنت ها مدیون میباشد.


مقاله پیشنهادی: فیلتر کردن کامنت ها


به دلیل این که ویژگی کامنت گذاری در اینستاگرام گاهی پرتنش و غیر قابل کنترل میشود به تازگی اینستاگرام قابلیت جدید بستن کامنت در اینستاگرام را فعال کرده تا هر ادمین اکانت اینستاگرام به هر دلیلی که میخواهد ارسال نظرات به پست های خود و یا چندی از پست های خاص خود را ببند به خرید کامنت اینستاگرام راحتی بتواند قسمت کامنت گذاری پست های خود را بسته و یا محدود کند، ویژگی تازه بستن کامنت در اینستاگرام میتواند برای هر اکانت اینستاگرام نیاز بشود از این رو ما امروز میخواهیم چگونگی بستن کامنت در اینستاگرام را برایتان آموزش دهیم.


جمع بندی

کامنت در اینستاگرام یکی از چالش برانگیز ترین بخش های خرید کامنت اینستاگرام میباشد ما امروز نحوه ارسال کامنت پاسخ تنظیمات کامنت اینستاگرام و مدیریت کامنت های دریافتی اکانت را بررسی و گوشزد کردیم امیدواریم با مطالعه این پست شناخت کافی در استفاده از بخش کامنت اینستاگرام پیدا کرده باشید خرید کامنت اینستاگرام برای آشنایی با دیگر بخش اینستاگرام نیز میتوایند وبلاگ ما را مطالعه و دانسته های خود را بهع اشتراک بگذارید.


https://golestanigram.com/%da%a9%d8%a7%d9%85%d9%86%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85-2/


(0) نظر | برچسب ها :


امروزه طراحی سایت بستر وسیعی از داده ها را در خود می گنجاند و کاربری های متنوعی از وب سایت می شود. طراحی سایت دیگر اختصاص به قشر خاصی ندارد و همۀ فعالیت های اجتماعی و فرهنگی می توانند بر اساس فعالیت های شغلی و شخصی خود به شرکت های طراحی سایت، سفارش طراحی سایت بدهند. طراحی سایت کودکان و خردسالان را شرکت طراحی سایت مبنا می تواند برای مشتریان متقاضی خود برنامه نویسی کند و با به کار بردن اصول استاندارد بهینه سازی شده میزان دسترسی وب سایت کودکان و خردسالان را برای مخاطبان خود بالا ببرد.


طراحی سایت کودکان و خردسالان را چه کسانی می توانند سفارش دهند؟

طراحی سایت کودکان و خردسالان متناسب با فعالیت های مرتبط با آنها پیاده سازی می شود و میزان دسترس پذیری را نیز برای عموم بالا می برند. طراحی سایت کودکان و خردسالان را می توان برای مهدکودک، مدارس دبستان، آموزشگاه های هنر نقاشی کودکانه و هر نوع فعالیتی که افراد مختلف برای کودکان ارائه می دهند، پیاده سازی کرد. استفاده درست و به جای تصاویر کودکانه و جذاب به همراه مطالب خواندنی مفید، می توان بازدیدکنندگان زیادی را در وب سایت کودکان و خردسالان شما میخ کوب کرد و باز هم مجدد به وب سایت شما سر بزنند.


ویژگی های موجود در وب سایت کودکان و خردسالان

همانگونه که مطلع هستید، با استفاده از مطالب نو و کاربردی با قرار دادن جلوه های خیره کنندۀ بصری و گرافیکی تعداد قابل توجهی از کاربران را در وب سایت کودکان و خردسالان خود حفظ نمود و در کنار آن رضایت آنها را چندین برابر کرد. همۀ وب سایت هایی که طراحی می شوند دارای یک سری امکانات اولیۀ مشترک و همچنین امکانات ویژه ای هستند که به مراتب کارایی و محبوبیت وب سایت را بهبود می بخشد. قرار دادن امکانات تفریحی و گردشگری هیجان زیادی را برای مخاطبان محیا می کند. به تعدادی از امکاناتی که طراحی سایت کودکان و خردسالان می تواند در اختیار مخاطبان قرار دهد نام می بریم:


ایجاد بخش دانستنیها

در نظر گرفتن بخش های تفریح و سرگرمی

قرار دادن آموزش های مفید مرتبط با کودکان و خردسالان

ایجاد بخش مقالات علمی و آموزشی تخصصی در رابطه با کودکان

طبقه بندی آموزش های هنری و غیره مخصوص خردسالان

ایجاد فضایی برای آموزش نقاشی و رنگ آمیزی آنلاین

ایجاد فضای پخش آنلاین شبکه های کودک

قرار دادن کتاب های قصه و شعر کودکانه

و خیلی از امکانات منحصربه فرد کودکان و یا بالا بردن میزان آگاهی والدین

طراحی وب سایت کودکان و خردسالان با سئو قوی

در طراحی سایت کودکان و خردسالان مهمترین مسئله ای که علاوه بر امکانات باید در نظرگرفته شود، بحث سئو نویسی است که تأثیر بسیار زیادی بر روی بهتر دیده شدن وب سایت دارد، هرچه محتوا نویسی در هنگام طراحی سایت کودکان و خردسالان درست پایه ریزی شده باشد در نهایت وب سایت از سطح دسترسی بهتری برخوردار خواهد شد. برای مشاوره و آگاهی بیشتر در زمینه سئو و بهینه سازی می توانید وب سایت شرکت طراحی سایت مبنا را مشاهده و با کارشناسان مجرب تماس حاصل نمائید.


طراحی وب سایت کودکان و خردسالان

طراحی سایت به عنوان اولین تکنیک برای انتشار اطلاعات در بستر گسترده اینترنت می باشد. معقولۀ طراحی سایت اختصاص به حیطۀ خاصی ندارد و طراحی سایت کودکان زمینه های مختلف کاری، اقتصادی، آموزشی، مذهبی، تفریحی و غیره را پوشش می دهد.


به همین دلیل شرکت طراحی سایت مبنا برای گسترش فرهنگ درست استفاده از اینترنت، طراحی سایت کودکان و خردسالان را به صورت حرفه ای برنامه نویسی کرده است تا بتواند بخش وسیعی از نیازهای این قشر از جامعه را برآورده نماید.


مزایای طراحی سایت کودکان و خردسالان

طراحی سایت کودکان و خردسالان به صورت ویژه و اختصاصی مسائل مرتبط به خردسالان و کودکان را مطرح نمود و از این طریق به آنها شیوۀ صحیح استفاده از اینترنت را آموزش دهیم. با قرار دادن امکانات استاندارد و مفید به کودکان و نوجانان نشان دهید که در فضای اینترنت می توانید به دنبال کسب دانش باشید تا مسائل دیگر و دانش علمی خودشان را ارتقاء دهند.


مدیران مدارس و مهدکودک ها با سفارش وب سایت کودکان و خردسالان می توانند بخشی از مشکلات خود را با والدین و یا کودکان مطرح نمایند و با استفاده از امکانات نظرسنجی، وضعیت مدارس و مهد کودک خود را سر و طراحی سایت کودکان سامان دهند.


چگونه وب سایت کودکان و خردسالان خود را معرفی کنیم؟

مسئلۀ مهمی که بعد از سفارش طراحی سایت کودکان و خردسالان برای سفارش دهندگان پیش می آید، بهتر دیده شدن وب سایتشان می باشد به همین دلیل ما در اینجا به چند راه حل اشاره می کنیم که بتوانید بهینه سازی طراحی سایت خود را از ابتدا به درستی بنا کنید. دو روش زیر از مهم ترین گزینه های معرفی وب سایت شما می باشد:


سئو نویسی بر اساس کلمات کلیدی منتخب

خرید بک لینک

هر کدام از این روش ها به تنهایی می تواند به بهینه سازی طراحی وب سایت شما کمک کند ولی اگر هر دو روش را با هم استفاده کنید می توانید مدت زمان جوابدهی را برای بهتر دیده شدن وب سایت خود کاهش دهید و طراحی سایت حرفه ای شما با هدف درستی کدنویسی شود و در نهایت علاوه بر مخاطبان قبلی، طراحی سایت کودکان روزانه مخاطبان متعدد دیگری وب سایت شما را رویت نمایند.


 http://devinwxws99998.shotblogs.com/-16745098
http://zionrrok65555.tribunablog.com/-16946208
http://martinturl66555.blogminds.com/-1087756
http://riverdgfa11111.suomiblog.com/-18085655
http://ricardoxzwi66555.pointblog.net/--40820397
http://connermmie22221.full-design.com/--44540058
http://arthuryhps73950.thezenweb.com/--38811206
http://erickbfgf56789.tinyblogging.com/--43424249
http://manuelvvrm65555.ampedpages.com/--30677296
https://mylesblss74174.blog5.net/43993181/طراحی-سایت-کودکان
https://jaidenoomh44443.affiliatblogger.com/53718071/طراحی-سایت-کودکان
https://stephenxzwq88777.diowebhost.com/57393197/طراحی-سایت-کودکان
https://louisdzys88878.dbblog.net/33594149/طراحی-سایت-کودکان
https://rowanbqep53186.ezblogz.com/33627229/طراحی-سایت-کودکان
https://garrettmenr13570.designertoblog.com/33213969/طراحی-سایت-کودکان
https://jaspernfuo57210.blogs-service.com/33310860/طراحی-سایت-کودکان
https://raymondmdre53198.bluxeblog.com/33853716/طراحی-سایت-کودکان
http://damieniexq88766.mpeblog.com/26128996/
http://mariovvrn66555.arwebo.com/25879014/
http://lukasfcwp64443.blogerus.com/26017508/
http://andrelljg83727.bloggin-ads.com/26024221/ 
http://lukasimop28395.blogdigy.com/-16907963
http://gregorybyuk55433.blogprodesign.com/25839275/
http://stephencdbv00090.mybjjblog.com/-17443859
http://andersonaimp39628.tblogz.com/-17485515
http://codymqol66691.uzblog.net/-17367262
http://griffinrdlt52074.canariblogs.com/-18469989
https://paxtonlflo66543.qowap.com/61738482/طراحی-سایت-کودکان
https://andrezkub96429.blog2learn.com/50076949/طراحی-سایت-کودکان
https://jasperirxe95285.jiliblog.com/61246474/طراحی-سایت-کودکان
https://lorenzofezu99988.getblogs.net/33372609/طراحی-سایت-کودکان
https://rylanoocn42975.dsiblogger.com/33644247/طراحی-سایت-کودکان
https://trentongucl18529.ka-blogs.com/56388736/طراحی-سایت-کودکان
https://archerguek28540.blogofoto.com/33480317/طراحی-سایت-کودکان
https://manuelmidz11109.timeblog.net/39336443/طراحی-سایت-کودکان
https://andersonjwht53196.acidblog.net/33575118/طراحی-سایت-کودکان
https://waylonydfd56777.fireblogz.com/33241949/طراحی-سایت-کودکان
https://andersonfntb86207.aioblogs.com/56468746/طراحی-سایت-کودکان
https://riverziou52953.xzblogs.com/44643065/طراحی-سایت-کودکان
https://sethnlid22334.free-blogz.com/49836219/طراحی-سایت-کودکان 
https://emiliomsku51739.widblog.com/56982453/طراحی-سایت-کودکان
https://ziongikl05162.collectblogs.com/48760036/طراحی-سایت-کودکان
http://brooksjubh68024.isblog.net/-20127782
http://knoxskzs68703.blogdon.net/-19282204
http://andresphys38171.blogkoo.com/-22085442
http://paxtonakpu63962.alltdesign.com/-23120625
http://elliotnyks64197.amoblog.com/-24582648
http://judahefig45565.total-blog.com/-28008831
http://laneclsy64174.blog-gold.com/7725235/طراحی-سایت-کودکان
http://caidenmjcu88765.ambien-blog.com/7696951/طراحی-سایت-کودکان
http://emiliozkwy46947.atualblog.com/7623211/طراحی-سایت-کودکان
http://hectorvuqk44333.blog-a-story.com/7660760/طراحی-سایت-کودکان
http://hectorkwzu00001.blogacep.com/7306744/طراحی-سایت-کودکان
http://griffinaluz74073.blogadvize.com/7750832/طراحی-سایت-کودکان
http://beauxwrj55443.bloggerbags.com/7419288/طراحی-سایت-کودکان
http://zanehrye96285.bloggerswise.com/7668914/طراحی-سایت-کودکان
http://tysoniijj05172.bloggosite.com/7771023/طراحی-سایت-کودکان
http://reidxdhh57912.blogoscience.com/7658717/طراحی-سایت-کودکان
http://edgarvtpi44433.blogproducer.com/7796845/طراحی-سایت-کودکان
http://hectorlgzr76543.blogrelation.com/7687337/طراحی-سایت-کودکان
http://martinwtql55678.blogrenanda.com/7766664/طراحی-سایت-کودکان
http://landenjbpc08642.blogsidea.com/7796854/طراحی-سایت-کودکان
http://gregorywmam42108.blogthisbiz.com/7570187/طراحی-سایت-کودکان
http://marcobofp03570.blue-blogs.com/7658505/طراحی-سایت-کودکان
http://hectoreikj78912.csublogs.com/7491714/طراحی-سایت-کودکان
http://rivernoon27384.dailyhitblog.com/7652345/طراحی-سایت-کودکان
http://ericktgpz85307.develop-blog.com/7753182/طراحی-سایت-کودکان
http://kameronwdjh29527.livebloggs.com/7790543/طراحی-سایت-کودکان
http://zionaazy50505.is-blog.com/7791005/طراحی-سایت-کودکان
http://andretdkq30741.loginblogin.com/7726586/طراحی-سایت-کودکان
http://rylanclta85296.mdkblog.com/7484808/طراحی-سایت-کودکان
http://remingtongrye07420.mybuzzblog.com/7450337/طراحی-سایت-کودکان
http://lukasgcwp66544.newbigblog.com/7545772/طراحی-سایت-کودکان
http://arthuropon05050.thenerdsblog.com/7371204/طراحی-سایت-کودکان
http://arthuroguh21976.theobloggers.com/7782492/طراحی-سایت-کودکان
http://alexisddvr38405.topbloghub.com/7771246/طراحی-سایت-کودکان
http://daltonmalq27283.ttblogs.com/7491916/طراحی-سایت-کودکان 
http://cesaruyas52859.vblogetin.com/7387154/طراحی-سایت-کودکان
http://donovanrwyz62738.worldblogged.com/7552884/طراحی-سایت-کودکان
http://erickieyp43332.win-blog.com/7831272/طراحی-سایت-کودکان
http://riverojfu87656.yomoblog.com/7794312/طراحی-سایت-کودکان
https://arthuruzbd73940.digiblogbox.com/28456167/طراحی-سایت-کودکان
https://remingtonpdrb07520.bloginwi.com/38242669/طراحی-سایت-کودکان 
https://sergioiwir52964.jaiblogs.com/28746380/طراحی-سایت-کودکان
https://troyvcjj41841.blogzag.com/47554431/طراحی-سایت-کودکان
https://waylonckno91223.look4blog.com/42348449/طراحی-سایت-کودکان
https://kameroncino99122.imblogs.net/52455692/طراحی-سایت-کودکان
http://andyzznj16151.blogstival.com/25818889/
http://remingtonllie22222.designi1.com/25321886/
http://mariojjhz50574.ivasdesign.com/25656197/
http://codyhqxc85184.educationalimpactblog.com/25641162/ 
http://mylesikic06272.link4blogs.com/25759982/
http://spencerpghe08484.mybloglicious.com/25455756/
http://elliottmrnm49505.post-blogs.com/25618487/
https://collinuwel70125.blognody.com/6036046/طراحی-سایت-کودکان
https://johnnyepvv84074.blogsumer.com/6124142/طراحی-سایت-کودکان
https://zanderuurl55454.jts-blog.com/6111409/طراحی-سایت-کودکان
https://zaneezio02479.rimmablog.com/6022719/طراحی-سایت-کودکان
https://spencerpqni55444.bloggazza.com/6018358/طراحی-سایت-کودکان
https://laneedbx00999.blogaritma.com/6109552/طراحی-سایت-کودکان
https://milofnce17495.shoutmyblog.com/6086188/طراحی-سایت-کودکان
https://rafaelofph29753.bcbloggers.com/5994984/طراحی-سایت-کودکان
https://marcogfdy11000.blogcudinti.com/6011261/طراحی-سایت-کودکان
https://johnnyvkxj20864.iyublog.com/6103187/طراحی-سایت-کودکان
https://mylesgsyx74073.blogdiloz.com/6108299/طراحی-سایت-کودکان
https://andyervt64073.verybigblog.com/6086393/طراحی-سایت-کودکان
https://travissbah27395.activosblog.com/6097980/طراحی-سایت-کودکان
https://charliellid22221.p2blogs.com/6049560/طراحی-سایت-کودکان
https://landenccyu99888.bloggactivo.com/6099072/طراحی-سایت-کودکان
https://manuelikhc22111.theblogfairy.com/6094733/طراحی-سایت-کودکان 
https://daltonppnk55444.vidublog.com/6102767/طراحی-سایت-کودکان 
https://lorenzomqoj28495.oblogation.com/6091283/طراحی-سایت-کودکان
https://lorenzollaw74950.gynoblog.com/6082991/طراحی-سایت-کودکان
https://spencerqqmi44333.laowaiblog.com/5977848/طراحی-سایت-کودکان

(0) نظر | برچسب ها :

احتمالا برای شما هم پیش آمده طراحی سایت ورزشی که برای ثبت نام و آشنا شدن با امکانات و موقعیت باشگاه های ورزشی نزدیک منزل یا محل کارتان از اینترنت استفاده کنید. امروزه داشتن وب سایتی مشخص و مستقل برای برای تجارت یا هر فعالیتی یک ضرورت محسوب می شود که باشگاه های ورزشی هم از این امر مستثنی نمی باشند. شما در سر تا سر اینترنت می توانید تبلیغات و یا کالاهای مرتبط با رشته  های ورزشی را مشاهده کنید، طراحی سایت ورزشی همچنین بسیاری از کارهایی که برای باشگاه ورزشی مورد نیاز است از طریق طراحی سایت باشگاه ورزشی امکان پذیر و قابل پیاده سازی می باشد.


طراحی سایت باشگاه ورزشی

 

امکانات طراحی سایت باشگاه ورزشی

برای آنکه باشگاه ورزشی بتواند تغییری در طراحی سایت ورزشی رونق اقتصادی شما ایجاد کند باید علاوه بر داشتن تبلیغات در حوزه فعالیت شما ، باید دارای سهولت استفاده مشتریان باشد تا آن ها بتوانند به راحتی به موضوع یا کلاس مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند. در زیر برخی از مهم ترین ویژگی ها در طراحی سایت باشگاه ورزشی را خواهید دید:


معرفی باشگاه شما

اولین و مهمترین قدم برای طراحی باشگاه ورزشی معرفی کامل باشگاه شما است که راه های مختلفی برای انجام آن وجود دارد. با ایجاد صفحه درباره ما می توانید اطلاعات جامعی را در رابطه با گواهینامه ها و مدارکی که در طول طراحی سایت ورزشی دوران ورزشی اخذ نموده اید را ارائه دهید  همچنین می توانید در مورد دستگاه های پیشرفته ای که در اختیار دارید صحبت کنید تا مشتریان شما نیز از حرفه ای بودن شما در این زمینه آگاه شوند.


سایت باشگاه ورزشی تهران


معرفی مربیان و زمانبندی دوره ها

برای آگاهی مشتریان می توانید  اطلاعاتی را در رابطه با سابقه کاری و مدارک ورزشی مربیان و اساتیدی که هم اکنون در باشگاه ورزشی شما در حال همکاری می باشند ارائه دهید تا مشتریان نیز از آگاهی طراحی سایت ورزشی کامل نسبت به سطح مربیانی که در حال فعالیت در باشگاه ورزشی هستند برخوردار شوند. همچنین می توانید زمان بندی باشگاه ورزشی و ساعات کاری، ساعات شروع کلاس ها ،  و سانس زنانه و مردانه  را نیز در اختیار بازدید کنندگان قرار دهید.


طراحی سایت باشگاه ورزشی

موقعیت باشگاه ورزشی

با قرار دادن طراحی سایت ورزشی شماره های تماس و آدرس دقیق باشگاه ورزشی افراد و بازدید کنندگان آنلاین می توانند از محل باشگاه شما بازدید به عمل بیاورند . در برخی مواقع که موقعیت مکانی برای مشتری مهم است این امر می تواند به عنوان امتیازی مثبت مورد بررسی قرار گیرد.طراحی سایت باشگاه ورزشی

 

ایجاد گالری تصاویر

از دیگر عوامل معرفی و تبلیغات باشگاه قرار دادن طراحی سایت ورزشی تصاویر مختلف از تجهیزات و ویژگی های بارز باشگاه ورزشی است. بدین منظور باید بخشی را برای نمایش تصاویر در نظر گرفت تا تمامی نقاطی که دارای تاثیر مثبت بر بازدید کنندگان است را به نمایش بگذارید.


طراحی سایت ورزشی

 

ضویت اینترنتی در باشگاه ورزشی

طراحی سایت ورزشی امکان عضویت کاربران در طراحی سایت باشگاه ورزشی از طریق سایت فراهم می شود. این کار علاوه بر جلوگیری از بی نظمی در باشگاه موجب صرفه جویی در وقت و هزینه اعضا برای مراجعه جهت ثبت نام می شود. این کار موجب سهولت مشتریان و مسئولان باشگاه می شود.


ساخت سایت باشگاه ورزشی

اینکار نیازمند شرایط زیر است:


پرداخت آنلاین شهریه یا هزینه خدمات باشگاه

پرداخت هزینه و شهریه ماهانه عضویت یکی از مراحل ثبت نام و عضویت در باشگاه ورزشی است. بدین منظور باید در طراحی سایت پرداخت آنلاین وجود داشته باشد که از طریق درگاه های پرداخت بانکی کاربر قادر است مبلغ مورد طراحی سایت ورزشی نظر خود را پرداخت نماید.


 بخشی مجزا برای هر کاربر

برای مکانیزه نمودن کارها بعد از عضویت کاربر بخشی برای طراحی سایت ورزشی هر کاربر در نظر گرفته می شود تا ضمن ذخیره مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در بخش مختص به خود، اطلاعات مربوط به وی را نیز شامل می باشد.


طراحی سایت باشگاه ورزشی

 

خشی برای معرفی رشته های ورزشی

به دلیل تنوع رشته های ورزشی می توانید در طراحی سایت باشگاه ورزشی خود بخشی را برای این منظور در نظر بگیرد و به معرفی رشته های ورزشی که در آن ها فعالیت دارد اقدام کنید تا در نهایت بازدید کنندگانی را که به مشتریان باشگاه ورزشی شما تبدیل می شوند را جذب نمایید. طراحی سایت ورزشی این عامل باعث می شود که علاقمندان به رشته های ورزشی ترغیب به ثبت نام در این باشگاه شما شوند.

طراحی سایت باشگاه ورزشی

 

اخبار و مقالات ورزشی

زمانی که اخبار و مقالات ورزشی را طی دوره های منظم در سایت بگذارید می توانید اعتبار و امتیاز سایت را افزایش دهید. این کار باعث افزایش رتبۀ سایت شما در گوگل  و همچنین طراحی سایت ورزشی موجب رضایت علاقمندان به اخبار و مقالات ورزشیاز سایت شما می شود.


طراحی سایت باشگاه ورزشی

 


طراحی سایت باشگاه ورزشی توسط سایت سازی

سایت سازی با در نظر گرفتن نکات حرفه ای در زمینه طراحی سایت و همچنین در نظر گرفتن سادگی، کاربردپذیری، سئو، امنیت، سرعت، مقیاس پذیری و سایر طراحی سایت ورزشی موارد پر اهمیت در وب سایت های باشگاه ورزشی، توانسته است امکانات بسیار مناسبی را در اختیار مدیران سایت های ورزشی قرار دهد.


طراحی سایت اختصاصی:

بدون شک طراحی سایت اختصاصی، باشگاه شما را به  موفق ترین باشگاه ورزشی در سطح اینترنت تبدیل می نماید، همانطور که می دانید اکثر سایت های باشگاه ورزشی به دلیل داشتن امکانات مختلف ذکر شده طراحی سایت ورزشی در بالا دارای سایت اختصاصی خود می باشند و عمدتاً با آن شناخته می شوند. طراحان و متخصصان ما قادرند سایت درخواستی شما را با بهترین و جدیدترین تکتیک های روز ایجاد کنند و باعث شناخته شدن شما طراحی سایت ورزشی در عرصه مورد نظرتان شوند.


 http://devinwxws99998.shotblogs.com/-16744884
http://zionrrok65555.tribunablog.com/-16946048
http://martinturl66555.blogminds.com/-1087529
http://riverdgfa11111.suomiblog.com/-18085397
http://ricardoxzwi66555.pointblog.net/--40820148
http://connermmie22221.full-design.com/--44539813
http://arthuryhps73950.thezenweb.com/--38810977
http://erickbfgf56789.tinyblogging.com/--43423877
http://manuelvvrm65555.ampedpages.com/--30677046
https://mylesblss74174.blog5.net/43992930/طراحی-سایت-ورزشی
https://jaidenoomh44443.affiliatblogger.com/53717772/طراحی-سایت-ورزشی
https://stephenxzwq88777.diowebhost.com/57392921/طراحی-سایت-ورزشی
https://louisdzys88878.dbblog.net/33593812/طراحی-سایت-ورزشی
https://rowanbqep53186.ezblogz.com/33626945/طراحی-سایت-ورزشی
https://garrettmenr13570.designertoblog.com/33213507/طراحی-سایت-ورزشی
https://jaspernfuo57210.blogs-service.com/33310428/طراحی-سایت-ورزشی
https://raymondmdre53198.bluxeblog.com/33853300/طراحی-سایت-ورزشی
http://damieniexq88766.mpeblog.com/26128654/
http://mariovvrn66555.arwebo.com/25878655/
http://lukasfcwp64443.blogerus.com/26017128/
http://gregorybyuk55433.blogprodesign.com/25838853/
http://lukasimop28395.blogdigy.com/-16907559
http://andrelljg83727.bloggin-ads.com/26023911/
http://stephencdbv00090.mybjjblog.com/-17443469
http://andersonaimp39628.tblogz.com/-17485138
http://codymqol66691.uzblog.net/-17366861
http://griffinrdlt52074.canariblogs.com/-18469487
https://paxtonlflo66543.qowap.com/61737859/طراحی-سایت-ورزشی
https://andrezkub96429.blog2learn.com/50076312/طراحی-سایت-ورزشی
https://jasperirxe95285.jiliblog.com/61245896/طراحی-سایت-ورزشی
https://lorenzofezu99988.getblogs.net/33371966/طراحی-سایت-ورزشی
https://rylanoocn42975.dsiblogger.com/33643623/طراحی-سایت-ورزشی
https://trentongucl18529.ka-blogs.com/56388119/طراحی-سایت-ورزشی
https://archerguek28540.blogofoto.com/33479715/طراحی-سایت-ورزشی
https://manuelmidz11109.timeblog.net/39336026/طراحی-سایت-ورزشی
https://andersonjwht53196.acidblog.net/33574533/طراحی-سایت-ورزشی
https://waylonydfd56777.fireblogz.com/33241357/طراحی-سایت-ورزشی
https://andersonfntb86207.aioblogs.com/56468164/طراحی-سایت-ورزشی
https://riverziou52953.xzblogs.com/44642475/طراحی-سایت-ورزشی
https://sethnlid22334.free-blogz.com/49835687/طراحی-سایت-ورزشی
https://emiliomsku51739.widblog.com/56981935/طراحی-سایت-ورزشی
https://ziongikl05162.collectblogs.com/48759554/طراحی-سایت-ورزشی
http://brooksjubh68024.isblog.net/-20127342
http://knoxskzs68703.blogdon.net/-19281753
http://andresphys38171.blogkoo.com/-22084977
http://paxtonakpu63962.alltdesign.com/-23120140 
http://elliotnyks64197.amoblog.com/-24582214 
http://judahefig45565.total-blog.com/-28008385 
http://laneclsy64174.blog-gold.com/7724845/طراحی-سایت-ورزشی
http://caidenmjcu88765.ambien-blog.com/7696560/طراحی-سایت-ورزشی
http://emiliozkwy46947.atualblog.com/7622797/طراحی-سایت-ورزشی
http://hectorvuqk44333.blog-a-story.com/7660317/طراحی-سایت-ورزشی
http://hectorkwzu00001.blogacep.com/7306284/طراحی-سایت-ورزشی
http://griffinaluz74073.blogadvize.com/7750357/طراحی-سایت-ورزشی
http://beauxwrj55443.bloggerbags.com/7418843/طراحی-سایت-ورزشی
http://zanehrye96285.bloggerswise.com/7668443/طراحی-سایت-ورزشی
http://tysoniijj05172.bloggosite.com/7770554/طراحی-سایت-ورزشی
http://reidxdhh57912.blogoscience.com/7658209/طراحی-سایت-ورزشی
http://edgarvtpi44433.blogproducer.com/7796387/طراحی-سایت-ورزشی
http://hectorlgzr76543.blogrelation.com/7686859/طراحی-سایت-ورزشی
http://martinwtql55678.blogrenanda.com/7766222/طراحی-سایت-ورزشی
http://landenjbpc08642.blogsidea.com/7796388/طراحی-سایت-ورزشی
http://marcobofp03570.blue-blogs.com/7658055/طراحی-سایت-ورزشی
http://gregorywmam42108.blogthisbiz.com/7569744/طراحی-سایت-ورزشی
http://hectoreikj78912.csublogs.com/7491231/طراحی-سایت-ورزشی
http://rivernoon27384.dailyhitblog.com/7651879/طراحی-سایت-ورزشی
http://ericktgpz85307.develop-blog.com/7752722/طراحی-سایت-ورزشی
http://zionaazy50505.is-blog.com/7790510/طراحی-سایت-ورزشی
http://kameronwdjh29527.livebloggs.com/7790076/طراحی-سایت-ورزشی
http://andretdkq30741.loginblogin.com/7726074/طراحی-سایت-ورزشی
http://rylanclta85296.mdkblog.com/7484340/طراحی-سایت-ورزشی
http://remingtongrye07420.mybuzzblog.com/7449857/طراحی-سایت-ورزشی
http://lukasgcwp66544.newbigblog.com/7545299/طراحی-سایت-ورزشی
http://arthuropon05050.thenerdsblog.com/7370744/طراحی-سایت-ورزشی
http://arthuroguh21976.theobloggers.com/7782047/طراحی-سایت-ورزشی
http://alexisddvr38405.topbloghub.com/7770788/طراحی-سایت-ورزشی
http://daltonmalq27283.ttblogs.com/7491448/طراحی-سایت-ورزشی
http://cesaruyas52859.vblogetin.com/7386670/طراحی-سایت-ورزشی
http://erickieyp43332.win-blog.com/7830809/طراحی-سایت-ورزشی
http://donovanrwyz62738.worldblogged.com/7552426/طراحی-سایت-ورزشی
http://riverojfu87656.yomoblog.com/7793874/طراحی-سایت-ورزشی
https://arthuruzbd73940.digiblogbox.com/28455660/طراحی-سایت-ورزشی
https://remingtonpdrb07520.bloginwi.com/38242301/طراحی-سایت-ورزشی
https://sergioiwir52964.jaiblogs.com/28745879/طراحی-سایت-ورزشی
https://troyvcjj41841.blogzag.com/47553928/طراحی-سایت-ورزشی
https://waylonckno91223.look4blog.com/42347970/طراحی-سایت-ورزشی
https://kameroncino99122.imblogs.net/52455224/طراحی-سایت-ورزشی
http://andyzznj16151.blogstival.com/25818492/
http://remingtonllie22222.designi1.com/25321477/
http://codyhqxc85184.educationalimpactblog.com/25640738/
http://mariojjhz50574.ivasdesign.com/25655802/ 
http://mylesikic06272.link4blogs.com/25759565/
http://spencerpghe08484.mybloglicious.com/25455347/
http://elliottmrnm49505.post-blogs.com/25618060/
https://collinuwel70125.blognody.com/6035630/طراحی-سایت-ورزشی
https://johnnyepvv84074.blogsumer.com/6123734/طراحی-سایت-ورزشی
https://zanderuurl55454.jts-blog.com/6110992/طراحی-سایت-ورزشی
https://zaneezio02479.rimmablog.com/6022288/طراحی-سایت-ورزشی
https://spencerpqni55444.bloggazza.com/6017937/طراحی-سایت-ورزشی
https://laneedbx00999.blogaritma.com/6109113/طراحی-سایت-ورزشی
https://milofnce17495.shoutmyblog.com/6085750/طراحی-سایت-ورزشی
https://rafaelofph29753.bcbloggers.com/5994547/طراحی-سایت-ورزشی
https://marcogfdy11000.blogcudinti.com/6010836/طراحی-سایت-ورزشی
https://johnnyvkxj20864.iyublog.com/6102738/طراحی-سایت-ورزشی
https://mylesgsyx74073.blogdiloz.com/6107873/طراحی-سایت-ورزشی
https://andyervt64073.verybigblog.com/6085977/طراحی-سایت-ورزشی
https://travissbah27395.activosblog.com/6097548/طراحی-سایت-ورزشی 
https://landenccyu99888.bloggactivo.com/6098662/طراحی-سایت-ورزشی
https://charliellid22221.p2blogs.com/6049157/طراحی-سایت-ورزشی 
https://manuelikhc22111.theblogfairy.com/6094311/طراحی-سایت-ورزشی
https://daltonppnk55444.vidublog.com/6102342/طراحی-سایت-ورزشی
https://lorenzomqoj28495.oblogation.com/6090869/طراحی-سایت-ورزشی
https://lorenzollaw74950.gynoblog.com/6082585/طراحی-سایت-ورزشی
https://spencerqqmi44333.laowaiblog.com/5977438/طراحی-سایت-ورزشی

(0) نظر | برچسب ها :

متاسفانه کسب درآمد در کنار انجام فعالیت‌های هنری برای هنرمندان بسیار سخت و نیازمند تلاش و هزینه فوق‌العاده‌ای می‌باشد. شما برای دیده شدن محصولاتتان باید مکانی مناسب را برای مدتی اجاره کرده و شروع به نمایش محصولات خود کنید. همچنین نیاز به مراجعه فوری شما جهت ارائه توضیحات کافی اثر هنری‌تان برای افراد هستید چراکه اثر هنری از دید هنرمند بسیار متفاوت از اثر آن از دید یک فرد معمولی می‌باشد.نکته مهمی که وجود دارد این است که شما می‌توانید با انجام تلاش و هزینه بسیار کمتر بازده و نتیجه فوق‌العاده‌ای از کار خودتان بگیرید و در کنار خلق آثار هنری‌تان به کسب درآمد پرداخته و از زندگی خود لذت ببرید.


ویژگی های یک وب سایت هنری:

معرفی هنرمند یا هنرمندان :


معرفی زندگینامه ، بیوگرافی ، تحصیلات ، سوابق و رزومه کاری هنرمند یا هنرمندان

معرفی مدارج ، جوایز ، مناسب ، تندیس ها ، لوح ها ، تقدیرنامه ها و گواهینامه

معرفی آثار ، نمونه کارها ، تابلوها ،  احجام ، اشکال ، مجسمه ها و یا دیگر منسوجات و ساخته های هنری

امکان درج مقالات ، دلنوشته ها ، سخنان کوتاه ، خاطرات، یادداشت روز ، علاقه مندی  ها و …

گالری تصاویر کودکی ، بزرگسالی ، دفترکار ، مراسمات،  برنامه ها، جشنواره ها، افتتاحیه ها و اختتامیه ها، لحظات خاطره انگیز و …. بصورت اسلایدشو

امکان انتشار فایل های صوتی در بستر رادیو اینترنتی صدای شما و یا انتشار فیلم های تصویری در قالب فیلم های کوتاه یا بلند در بستر تلویزیون اینترنتی

طراحی سایت کاملا اختصاصی

این کار با استفاده از طراحی سایت کاملا اختصاصی برای شما امکان‌پذیر است.طراحی سایت شما یک ‌موضوع معمولی نیست که تنها محصولات شمارا نمایش دهد. طراحی سایت از محتوای هر وب سایتی دیده شدن آن توسط کاربران اینترنت و به‌ویژه از طریق جستجو می‌باشد.با توجه به نوع هنر شما اعم از موسیقی، نقاشی، خوشنویسی، هنرهای تجسمی، تابلو فرش و… سایت شما نیازمند یکسری ویژگی‌های تخصصی می‌باشد.


شاید بسیاری از هنرمندان واقعی از این مسئله که آثار هنری شان هنوز به چشم نیامده است، دلخور می باشند. یک راه بسیار سریع و آسان برای حل این مشکل،طراحی سایت هنری می باشد. زیرا شما می توانید از طریق وب سایت، اقدام به نمایش محصولات هنری و آثار هنری خود نمایید. هنرمندان زیادی از طریق طراحی سایت هنری، امروزه اقدام به فروش آثار هنری خود نموده اند. راهی که فقط یکبار برای آنها هزینه در بر خواهد داشت و دیگر نیاز به اجاره سالن و نمایشگاه برای نمایش آثار هنری خود ندارند.


هدف از طراحی سایت هنری چیست؟

هدف اصلی یک هنرمند از طراحی سایت هنری، معرفی خود در دنیای اینترنت و همچنین نمایش آثار هنری خود در یک قاب به مخاطبان خود می باشد.


شاید برای یک هنرمند بسیار مشکل و پر هزینه باشد که تمام آثار خود را در یک نمایشگاه و فروشگاه در معرض نمایش مخاطبان و خریداران آثار هنری قرار دهد، اما طراحی سایت هنری می تواند راه حل مناسبی برای از بین بردن این مشکل برای یک هنرمند باشد.


زیرا از طریق طراحی سایت هنری او می تواند تمامی آثار خود را در اینترنت قرار داده و به مخاطبان از زوایای مختلف نشان دهد، همچنین می تواند تمامی توضیحات لازمه و مربوط به آثار خود را در کنار اثر خود برای معرفی بهتر به مخاطبان قرار دهد.


طراحی سایت هنری ارزان

به جزء هدف معرفی، بسیاری از هنرمندان با هدف فروش و افزایش فروش اقدام به طراحی سایت  هنری برای خود نموده اند؛ زیرا اینترنت بستر مناسبی برای جذب مشتری نسبت به هرگونه کسب و کار و محصلات و آثار می باشد.


فقط لازم به ذکر می باشد که نکته مهمی که باید حتما به آن برای طراحی سایت هنری خود توجه داشته باشیم، این می باشد که مواردبهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر را در کنار طراحی حرفه ای سایت انجام دهیم تا مخاطبان بیشتری را نسبت به وب سایت خود جذب نماییم.


شرکت طراحی سایت وب آذین:

شرکت طراحی سایت وب آذین با توجه به تجربه فراوان در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت، می تواند انتخاب خوبی برای شما در همراهی و همکاری برای رسیدن به موفقیت باشد


طراحی وب سایت هنری برای هنرمندان باید بسیار زیبا و جذاب باشد به گونه ای که شخصیت هنرمندان را بالا ببرد. همچنین طراحی اصولی سایت دیگر نکته مهمی است که در طراحی سایت هنری برای هنرمندان باید رعایت شود. طراحی اصولی باعث بهینه شدن سایت می شود به گونه ای که علاوه بر سرعت لود بالا باعث می شود با الگوریتم موتور های جستجو و همچنین گوگل سازگار بوده و در صفحات ابتدایی نتایج جستجو قابل مشاهده باشد. بدین ترتیب امتیاز سایت بالا رفته و آمار بازدیدکنندگان سایت افزایش می یابد.


طراحی برنامه اندروید هنری

تیم برنامه نویسی اندروید شرکت وب آذین با طراحی اپلیکیشن اندروید و  ios اختصاصی در کمترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه به تمامی نیازهای شما برای گسترش هرچه بیشتر کسب و کارتان پاسخ می دهد.

تیم ساخت اپلیکیشن های اندرویدی با طراحی برنامه اندرویدی کارآمد برای خدمات هنری  از هر نقطه ای از ایران در خدمت شما می باشد.


طراحی برنامه تحت اندروید هنری

طراحی و برنامه نویسی برنامه اندروید جهت برنامه اندروید هنری با تمامی امکانات مورد نیاز


طراحی برنامه ios هنری

در صورت نیاز به اپلیکیشن ios  ویژه هنر میتوانید برنامهios  خود را نیز سفارش دهید


اگر دنبال  طراحی سایت هنری هستید همین حالا با ما تماس بگیرید تیم برنامه طراحی سایت وب آذین در خدمت شماست.همین امروز به فکر آماده کردن یک وب سایت اختصاصی و واقعی هنری باشید.طراحی سایت هنری، تخصص وب آذین است. ما به شما ساده ترین و جدیدترین راه را پیشنهاد می کنیم


http://devinwxws99998.shotblogs.com/-16744851
http://zionrrok65555.tribunablog.com/-16945819
http://martinturl66555.blogminds.com/-1087503
http://riverdgfa11111.suomiblog.com/-18085363
http://ricardoxzwi66555.pointblog.net/--40820034
http://connermmie22221.full-design.com/--44539676
http://arthuryhps73950.thezenweb.com/--38810794
http://erickbfgf56789.tinyblogging.com/--43423674 
http://manuelvvrm65555.ampedpages.com/--30676774
https://mylesblss74174.blog5.net/43992617/طراحی-سایت-هنری
https://jaidenoomh44443.affiliatblogger.com/53717459/طراحی-سایت-هنری
https://stephenxzwq88777.diowebhost.com/57392575/طراحی-سایت-هنری
https://louisdzys88878.dbblog.net/33593398/طراحی-سایت-هنری
https://rowanbqep53186.ezblogz.com/33626495/طراحی-سایت-هنری
https://garrettmenr13570.designertoblog.com/33213153/طراحی-سایت-هنری
https://jaspernfuo57210.blogs-service.com/33310070/طراحی-سایت-هنری
https://raymondmdre53198.bluxeblog.com/33852897/طراحی-سایت-هنری
http://damieniexq88766.mpeblog.com/26128312/
http://mariovvrn66555.arwebo.com/25878371/
http://lukasfcwp64443.blogerus.com/26016897/
http://andrelljg83727.bloggin-ads.com/26023603/
http://gregorybyuk55433.blogprodesign.com/25838657/
http://lukasimop28395.blogdigy.com/-16907311
http://stephencdbv00090.mybjjblog.com/-17443182
http://andersonaimp39628.tblogz.com/-17484809
http://codymqol66691.uzblog.net/-17366545
http://griffinrdlt52074.canariblogs.com/-18469183
https://paxtonlflo66543.qowap.com/61737523/طراحی-سایت-هنری
https://andrezkub96429.blog2learn.com/50075979/طراحی-سایت-هنری
https://jasperirxe95285.jiliblog.com/61245608/طراحی-سایت-هنری
https://lorenzofezu99988.getblogs.net/33371634/طراحی-سایت-هنری
https://rylanoocn42975.dsiblogger.com/33643261/طراحی-سایت-هنری
https://trentongucl18529.ka-blogs.com/56387783/طراحی-سایت-هنری
https://archerguek28540.blogofoto.com/33479373/طراحی-سایت-هنری
https://manuelmidz11109.timeblog.net/39335755/طراحی-سایت-هنری 
https://andersonjwht53196.acidblog.net/33574193/طراحی-سایت-هنری
https://waylonydfd56777.fireblogz.com/33240992/طراحی-سایت-هنری
https://andersonfntb86207.aioblogs.com/56467787/طراحی-سایت-هنری
https://riverziou52953.xzblogs.com/44642066/طراحی-سایت-هنری
https://sethnlid22334.free-blogz.com/49835311/طراحی-سایت-هنری
https://emiliomsku51739.widblog.com/56981545/طراحی-سایت-هنری
https://ziongikl05162.collectblogs.com/48759143/طراحی-سایت-هنری
http://brooksjubh68024.isblog.net/-20126979
http://knoxskzs68703.blogdon.net/-19281378
http://andresphys38171.blogkoo.com/-22084615
http://paxtonakpu63962.alltdesign.com/-23119804
http://elliotnyks64197.amoblog.com/-24581870
http://judahefig45565.total-blog.com/-28008029
http://laneclsy64174.blog-gold.com/7724524/طراحی-سایت-هنری 
http://caidenmjcu88765.ambien-blog.com/7696224/طراحی-سایت-هنری
http://emiliozkwy46947.atualblog.com/7622439/طراحی-سایت-هنری
http://hectorvuqk44333.blog-a-story.com/7659976/طراحی-سایت-هنری
http://hectorkwzu00001.blogacep.com/7305944/طراحی-سایت-هنری
http://griffinaluz74073.blogadvize.com/7750033/طراحی-سایت-هنری
http://beauxwrj55443.bloggerbags.com/7418544/طراحی-سایت-هنری
http://zanehrye96285.bloggerswise.com/7668129/طراحی-سایت-هنری
http://tysoniijj05172.bloggosite.com/7770233/طراحی-سایت-هنری
http://reidxdhh57912.blogoscience.com/7657901/طراحی-سایت-هنری
http://edgarvtpi44433.blogproducer.com/7796090/طراحی-سایت-هنری
http://hectorlgzr76543.blogrelation.com/7686559/طراحی-سایت-هنری
http://martinwtql55678.blogrenanda.com/7765898/طراحی-سایت-هنری
http://landenjbpc08642.blogsidea.com/7796045/طراحی-سایت-هنری
http://gregorywmam42108.blogthisbiz.com/7569418/طراحی-سایت-هنری
http://marcobofp03570.blue-blogs.com/7657735/طراحی-سایت-هنری
http://hectoreikj78912.csublogs.com/7490889/طراحی-سایت-هنری
http://rivernoon27384.dailyhitblog.com/7651546/طراحی-سایت-هنری
http://ericktgpz85307.develop-blog.com/7752387/طراحی-سایت-هنری 
http://zionaazy50505.is-blog.com/7790151/طراحی-سایت-هنری
http://kameronwdjh29527.livebloggs.com/7789739/طراحی-سایت-هنری
http://andretdkq30741.loginblogin.com/7725714/طراحی-سایت-هنری
http://rylanclta85296.mdkblog.com/7483981/طراحی-سایت-هنری
http://remingtongrye07420.mybuzzblog.com/7449503/طراحی-سایت-هنری
http://lukasgcwp66544.newbigblog.com/7544939/طراحی-سایت-هنری
http://arthuropon05050.thenerdsblog.com/7370413/طراحی-سایت-هنری
http://arthuroguh21976.theobloggers.com/7781708/طراحی-سایت-هنری
http://alexisddvr38405.topbloghub.com/7770438/طراحی-سایت-هنری
http://daltonmalq27283.ttblogs.com/7491093/طراحی-سایت-هنری
http://cesaruyas52859.vblogetin.com/7386320/طراحی-سایت-هنری
http://erickieyp43332.win-blog.com/7830467/طراحی-سایت-هنری
http://donovanrwyz62738.worldblogged.com/7552058/طراحی-سایت-هنری
http://riverojfu87656.yomoblog.com/7793534/طراحی-سایت-هنری
https://arthuruzbd73940.digiblogbox.com/28455241/طراحی-سایت-هنری
https://remingtonpdrb07520.bloginwi.com/38241961/طراحی-سایت-هنری
https://sergioiwir52964.jaiblogs.com/28745469/طراحی-سایت-هنری
https://troyvcjj41841.blogzag.com/47553534/طراحی-سایت-هنری
https://waylonckno91223.look4blog.com/42347571/طراحی-سایت-هنری
https://kameroncino99122.imblogs.net/52454838/طراحی-سایت-هنری
http://andyzznj16151.blogstival.com/25818185/
http://remingtonllie22222.designi1.com/25321163/
http://codyhqxc85184.educationalimpactblog.com/25640435/
http://mariojjhz50574.ivasdesign.com/25655494/ 
http://mylesikic06272.link4blogs.com/25759263/
https://collinuwel70125.blognody.com/6035327/طراحی-سایت-هنری
http://spencerpghe08484.mybloglicious.com/25455052/
https://johnnyepvv84074.blogsumer.com/6123433/طراحی-سایت-هنری
https://zanderuurl55454.jts-blog.com/6110707/طراحی-سایت-هنری
https://zaneezio02479.rimmablog.com/6021981/طراحی-سایت-هنری
https://spencerpqni55444.bloggazza.com/6017657/طراحی-سایت-هنری
https://laneedbx00999.blogaritma.com/6108843/طراحی-سایت-هنری
https://milofnce17495.shoutmyblog.com/6085476/طراحی-سایت-هنری
https://rafaelofph29753.bcbloggers.com/5994291/طراحی-سایت-هنری
https://marcogfdy11000.blogcudinti.com/6010581/طراحی-سایت-هنری
https://andyervt64073.verybigblog.com/6085721/طراحی-سایت-هنری
https://mylesgsyx74073.blogdiloz.com/6107622/طراحی-سایت-هنری
https://travissbah27395.activosblog.com/6097278/طراحی-سایت-هنری
https://charliellid22221.p2blogs.com/6048897/طراحی-سایت-هنری
https://landenccyu99888.bloggactivo.com/6098390/طراحی-سایت-هنری
https://manuelikhc22111.theblogfairy.com/6094047/طراحی-سایت-هنری
https://daltonppnk55444.vidublog.com/6102050/طراحی-سایت-هنری
https://lorenzomqoj28495.oblogation.com/6090595/طراحی-سایت-هنری
https://lorenzollaw74950.gynoblog.com/6082298/طراحی-سایت-هنری
https://spencerqqmi44333.laowaiblog.com/5977175/طراحی-سایت-هنری


(0) نظر | برچسب ها :

سبک‌های مختلف موسیقی هر یک طرفداران مخصوص به خود را دارد. حضور در فضای مجازی و طراحی سایت موزیک فرصت مناسبی را ایجاد می‌کند تا مخاطبین سبک‌های مختلف را به سمت خود جذب کرده و یک سایت پر ترافیک داشته باشید. از این رو با تبلیغات یا فروش آلبوم‌ها می‌توانید به درآمد طراحی سایت موزیک مطلوبی دست پیدا کنید. هم‌چنین بدون محدودیت در مکان و زمان به کاربران خود دسترسی پیدا کرده و با حفظ تعامل، مشتریان وفاداری پیدا خواهید کرد. اما چه امکاناتی را در سایت باید قرار دهید و چه نکاتی را جهت موفقیت باید رعایت کنید؟ در ادامه با ما همراه باشید.


طراحی سایت موزیک

امکانات طراحی سایت موزیک چیست؟

طراحی صفحه معرفی هنرمندان

ایجاد صفحه بیوگرافی خوانندگان و هنرمندان موسیقی سبک‌های مختلف در طراحی سایت موزیک می‌تواند مخاطبین زیادی را به سمت سایت شما جذب کنید. تهیه تصاویر و ویدئوهای باکیفیت از آثار این هنرمندان نیز اثرگذاری بالایی خواهد داشت.


نمونه کارهای ما تماس با ما تعرفه خدمات

طراحی صفحه اخبار روز

تهیه و تولید اخبار به روز و مورد علاقه کاربران در سبک‌های مختلف را حتما در طراحی سایت موزیک مد نظر داشته باشید. یکی از نکات مهم در موفقیت کسب و کار شما در فضای مجازی به روز بودن است.


دسته بندی موزیک‌ها

دسته بندی موزیک‌ها می‌تواند به روش‌های مختلفی طبق اهداف شما در سایت قرار گیرد. برای نمونه می‌توانید در منوی سایت موزیک‌ها را بر اساس سبک، خواننده، سال انتشار، آلبوم و… دسته بندی کنید. طراحی سایت موزیک هم‌چنین می‌توان با ایجاد فیلتر به کاربر این امکان را داد تا بر اساس مشخصات مختلف، دسته بندی دلخواه خود را به وجود آورد.


متن آهنگ

یک بخش از طراحی سایت موزیک می‌تواند به متن آهنگ‌ها اختصاص یابد. در این صورت کاربران می‌توانند هم‌زمان با پخش آنلاین موزیک، متن آن را نیز مشاهده کنند.


دانلود، پخش آنلاین و فروش آنلاین موزیک

پس از معرفی هر آهنگ باید امکاناتی چون لینک دانلود آهنگ در کیفیت‌های مختلف، فروش آنلاین موزیک و پخش آنلاین آن در اختیار کاربر قرار گیرد. در طراحی سایت موزیک این راستا امکاناتی چون راه اندازی درگاه پرداخت جهت فروش تک آهنگ یا آلبوم‌ها مورد نیاز است.


تبلیغات

یکی از مدل‌های درآمدی پربازده، تبلیغات در سایت‌های موزیک است. زیرا چنین سایت‌هایی عموما پربازدید بوده و مخاطبین زیادی را به سمت خود جذب می‌کنند. بنابراین استفاده از روش‌هایی همچون تبلیغات بنری در طراحی سایت موزیک بسیار مورد توجه است.


طراحی سایت موزیک با فراکارانت

در کنار طراحی سایت به نکات دیگری نیز باید توجه داشت. برای نمونه حتما قبل از شروع پروژه طراحی، از مشاوره متخصصین بهره مند شوید تا بتوانید با مناسب‌ترین هزینه، سایت خود را طراحی کنید. طراحی سایت موزیک برای مثال استفاده از قالب آماده سایت موزیک بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. طراحی سایت ریسپانسیو نیز از دیگر نکات مهم است. باید بتوانید صفحات سایت را در نمایشگر موبایل به درستی نشان دهید.


از سوی دیگر سایت باید ساده و به دور از هرگونه پیچیدگی طراحی شود تا کاربر در سریع‌ترین زمان ممکن به اهداف خود دست یابد. پس پیاده سازی اصول رابط کاربری و تجربه کاربری طراحی سایت موزیک اهمیت می‌یابد. سئو سایت بر اساس نام آهنگ، خواننده و … نقش مهمی در موفقیت و بقای سایت خواهد داشت.


 http://devinwxws99998.shotblogs.com/-16744659
http://zionrrok65555.tribunablog.com/-16945619
http://martinturl66555.blogminds.com/-1087110
http://riverdgfa11111.suomiblog.com/-18084946
http://ricardoxzwi66555.pointblog.net/--40819523
http://connermmie22221.full-design.com/--44539097
http://arthuryhps73950.thezenweb.com/--38810248
http://erickbfgf56789.tinyblogging.com/--43423052
http://manuelvvrm65555.ampedpages.com/--30676210
https://mylesblss74174.blog5.net/43992036/طراحی-سایت-موزیک
https://jaidenoomh44443.affiliatblogger.com/53716882/طراحی-سایت-موزیک
https://stephenxzwq88777.diowebhost.com/57391993/طراحی-سایت-موزیک
https://louisdzys88878.dbblog.net/33592819/طراحی-سایت-موزیک
https://rowanbqep53186.ezblogz.com/33625911/طراحی-سایت-موزیک
https://garrettmenr13570.designertoblog.com/33212496/طراحی-سایت-موزیک
https://jaspernfuo57210.blogs-service.com/33309422/طراحی-سایت-موزیک
https://raymondmdre53198.bluxeblog.com/33852223/طراحی-سایت-موزیک
http://damieniexq88766.mpeblog.com/26127780/
http://mariovvrn66555.arwebo.com/25877769/
http://lukasfcwp64443.blogerus.com/26016222/
http://andrelljg83727.bloggin-ads.com/26022967/
http://gregorybyuk55433.blogprodesign.com/25838035/
http://lukasimop28395.blogdigy.com/-16906614
http://stephencdbv00090.mybjjblog.com/-17442472
http://andersonaimp39628.tblogz.com/-17484087
http://codymqol66691.uzblog.net/-17365828
http://griffinrdlt52074.canariblogs.com/-18468461
https://paxtonlflo66543.qowap.com/61736688/طراحی-سایت-موزیک
https://andrezkub96429.blog2learn.com/50075138/طراحی-سایت-موزیک
https://jasperirxe95285.jiliblog.com/61244842/طراحی-سایت-موزیک
https://lorenzofezu99988.getblogs.net/33370833/طراحی-سایت-موزیک
https://rylanoocn42975.dsiblogger.com/33642448/طراحی-سایت-موزیک
https://archerguek28540.blogofoto.com/33478529/طراحی-سایت-موزیک
https://manuelmidz11109.timeblog.net/39335131/طراحی-سایت-موزیک
https://andersonjwht53196.acidblog.net/33573363/طراحی-سایت-موزیک
https://waylonydfd56777.fireblogz.com/33240106/طراحی-سایت-موزیک
https://andersonfntb86207.aioblogs.com/56466900/طراحی-سایت-موزیک
https://riverziou52953.xzblogs.com/44641176/طراحی-سایت-موزیک
https://sethnlid22334.free-blogz.com/49834457/طراحی-سایت-موزیک
https://emiliomsku51739.widblog.com/56980681/طراحی-سایت-موزیک
https://ziongikl05162.collectblogs.com/48758265/طراحی-سایت-موزیک
http://brooksjubh68024.isblog.net/-20126148
http://knoxskzs68703.blogdon.net/-19280545 
http://andresphys38171.blogkoo.com/-22083790
http://paxtonakpu63962.alltdesign.com/-23118944
http://elliotnyks64197.amoblog.com/-24581010
http://judahefig45565.total-blog.com/-28007161
http://laneclsy64174.blog-gold.com/7723795/طراحی-سایت-موزیک
http://caidenmjcu88765.ambien-blog.com/7695471/طراحی-سایت-موزیک
http://emiliozkwy46947.atualblog.com/7621651/طراحی-سایت-موزیک
http://hectorvuqk44333.blog-a-story.com/7659170/طراحی-سایت-موزیک
http://hectorkwzu00001.blogacep.com/7305128/طراحی-سایت-موزیک
http://griffinaluz74073.blogadvize.com/7749203/طراحی-سایت-موزیک
http://beauxwrj55443.bloggerbags.com/7417757/طراحی-سایت-موزیک
http://zanehrye96285.bloggerswise.com/7667347/طراحی-سایت-موزیک
http://tysoniijj05172.bloggosite.com/7769444/طراحی-سایت-موزیک
http://reidxdhh57912.blogoscience.com/7657043/طراحی-سایت-موزیک
http://edgarvtpi44433.blogproducer.com/7795242/طراحی-سایت-موزیک
http://hectorlgzr76543.blogrelation.com/7685716/طراحی-سایت-موزیک
http://martinwtql55678.blogrenanda.com/7765060/طراحی-سایت-موزیک
http://landenjbpc08642.blogsidea.com/7795130/طراحی-سایت-موزیک
http://gregorywmam42108.blogthisbiz.com/7568578/طراحی-سایت-موزیک
http://marcobofp03570.blue-blogs.com/7656893/طراحی-سایت-موزیک
http://hectoreikj78912.csublogs.com/7489989/طراحی-سایت-موزیک
http://rivernoon27384.dailyhitblog.com/7650674/طراحی-سایت-موزیک
http://ericktgpz85307.develop-blog.com/7751520/طراحی-سایت-موزیک 
http://zionaazy50505.is-blog.com/7789260/طراحی-سایت-موزیک
http://kameronwdjh29527.livebloggs.com/7788922/طراحی-سایت-موزیک
http://andretdkq30741.loginblogin.com/7724839/طراحی-سایت-موزیک
http://rylanclta85296.mdkblog.com/7483147/طراحی-سایت-موزیک
http://remingtongrye07420.mybuzzblog.com/7448654/طراحی-سایت-موزیک
http://lukasgcwp66544.newbigblog.com/7544073/طراحی-سایت-موزیک
http://arthuropon05050.thenerdsblog.com/7369579/طراحی-سایت-موزیک
http://arthuroguh21976.theobloggers.com/7780872/طراحی-سایت-موزیک
http://alexisddvr38405.topbloghub.com/7769591/طراحی-سایت-موزیک
http://daltonmalq27283.ttblogs.com/7490236/طراحی-سایت-موزیک
http://cesaruyas52859.vblogetin.com/7385455/طراحی-سایت-موزیک
http://erickieyp43332.win-blog.com/7829642/طراحی-سایت-موزیک
http://donovanrwyz62738.worldblogged.com/7551206/طراحی-سایت-موزیک
http://riverojfu87656.yomoblog.com/7792722/طراحی-سایت-موزیک
https://arthuruzbd73940.digiblogbox.com/28454189/طراحی-سایت-موزیک
https://remingtonpdrb07520.bloginwi.com/38241211/طراحی-سایت-موزیک
https://sergioiwir52964.jaiblogs.com/28744386/طراحی-سایت-موزیک
https://troyvcjj41841.blogzag.com/47552455/طراحی-سایت-موزیک
https://waylonckno91223.look4blog.com/42346455/طراحی-سایت-موزیک
https://kameroncino99122.imblogs.net/52453851/طراحی-سایت-موزیک
http://andyzznj16151.blogstival.com/25817349/
http://remingtonllie22222.designi1.com/25320328/
http://codyhqxc85184.educationalimpactblog.com/25639613/
http://mariojjhz50574.ivasdesign.com/25654652/
http://mylesikic06272.link4blogs.com/25758427/
http://spencerpghe08484.mybloglicious.com/25454240/
http://elliottmrnm49505.post-blogs.com/25616926/
https://collinuwel70125.blognody.com/6034509/طراحی-سایت-موزیک
https://johnnyepvv84074.blogsumer.com/6122607/طراحی-سایت-موزیک
https://zanderuurl55454.jts-blog.com/6109860/طراحی-سایت-موزیک
https://zaneezio02479.rimmablog.com/6021140/طراحی-سایت-موزیک
https://spencerpqni55444.bloggazza.com/6016805/طراحی-سایت-موزیک
https://laneedbx00999.blogaritma.com/6107997/طراحی-سایت-موزیک
https://milofnce17495.shoutmyblog.com/6084609/طراحی-سایت-موزیک
https://rafaelofph29753.bcbloggers.com/5993415/طراحی-سایت-موزیک
https://johnnyvkxj20864.iyublog.com/6101624/طراحی-سایت-موزیک
https://mylesgsyx74073.blogdiloz.com/6106760/طراحی-سایت-موزیک
https://andyervt64073.verybigblog.com/6084886/طراحی-سایت-موزیک 
https://travissbah27395.activosblog.com/6096447/طراحی-سایت-موزیک
https://charliellid22221.p2blogs.com/6048093/طراحی-سایت-موزیک
https://landenccyu99888.bloggactivo.com/6097567/طراحی-سایت-موزیک
https://manuelikhc22111.theblogfairy.com/6093199/طراحی-سایت-موزیک
https://daltonppnk55444.vidublog.com/6101224/طراحی-سایت-موزیک
https://lorenzomqoj28495.oblogation.com/6089756/طراحی-سایت-موزیک
https://lorenzollaw74950.gynoblog.com/6081464/طراحی-سایت-موزیک
https://spencerqqmi44333.laowaiblog.com/5976319/طراحی-سایت-موزیک

(0) نظر | برچسب ها :

یک سایت خبری خوب باید دارای ظاهری کاربر پسند بوده و طراحی سایت خبری باید به گونه ای باشد که کار با سایت برای کاربران ساده و آسان باشد و به راحتی بتوانند مطلب یا خبر خود را جستجو و پیدا کنند.


علاوه بر موارد ظاهری که بیشتر به طراحی سایت خبری با وردپرس مربوط است یک سایت خبری خوب باید دارای فاکتورهای مثبت فنی متعدد باشد تا بتواند امکانات مورد نیاز کاربران در سایت را فراهم کرده و مدیران سایت را به اهداف خود نزدیک کند از جمله موارد فنی میتوان به سرعت بارگزاری بالا ،  کد نویسی استاندارد و بهینه سازی شده ، استفاده از اصول و تکنیک های سئو در جهت افزایش ترافیک و بازدید سایت ، پنل های مدیریت سایت و طراحی سایت خبری پنل کاربران ، بروزرسانی و آپدیت منظم پلاگین ها و افزونه های وردپرس ،دارای سرور سریع و قدرتمند با امنیت بالا و مواردی از این دست باشد.


به صورت کلی یک سایت خبری خوب سایتی است که با ویژگی ها و  امکاناتی که دارد علاوه بر بدست آوردن طراحی سایت خبری رضایت کاربران و افزایش آنها ، باید بتواند اهداف مدیران سایت را هم محقق کند.


با داشتن یک سایت خبری حرفه ای و استاندارد بیشتر دیده شوید.

سایت خبری باید چه امکاناتی داشته باشد؟

برخی از امکانات و خدماتی که سایت های حرفه ای خبری حتما باید طراحی سایت خبری داشته باشند به شرح زیر است.


امکان جستجوی ساده و پیشرفته

امکان دسته بندی و تگ سازی مطالب و اخبار

امکان عضویت کاربران با سطوح دسترسی متفاوت

امکان جستجوی سریع و آسان مطالب و اخبار سایت

امکان بهینه سازی و سئوی مطالب و تصاویر سایت خبری

امکان امتیاز و نظردهی کاربران برای اخبار و مقالات سایت خبری

امکان نمایش اخبار و مطالب مرتبط و نزدیک به موضوع اصلی خبر

امکان داشتن سیستم خبرنامه،فرم های تماس و ارتباطی و پوش نوتیفیکیشن

امکان نمایش و فیلتر اخبار و مقالات بر اساس تاریخ ، اهمیت خبر ،موضوع خبر و …

امکان بارگزاری و نمایش انواع مختلف خبر های متنی ، تصاویر و ویدیویی همراه با گالری

طراحی اختصاصی و استاندارد قالب خبری وردپرس متناسب با نیاز و اهداف سایت (توجه : به هیج وجه از قالب آماده خبری حتی رایگان استفاده نکنید)

سایت های خبری طراحی شده با وردپرس در آریاتک تمامی امکانات سایت های خبری را دارا بوده و دارای طراحی سایت خبری پشتیبانی سالانه ، سئوی مقدماتی می باشند.


طراحی سایت خبری

سئو و بهینه سازی موجب افزایش چشمگیر کاربران سایت خبری وردپرسی می شود.


طراحی قالب و ظاهر سایت خبری چه اهمیتی دارد؟

ظاهر مناسب طراحی سایت خبری و استفاده قالب کاربردی در سایت های خبری بسیار مهم است زیرا کاربران یا مخاطبین سایت به صورت مستقیم با محیط آن کار خواهند کرد.


در صورتی که طراحی سایت خبری با وردپرس به گونه ای باشد که کاربر از آن راضی بوده و به راحتی اخبار و مطالب خود را پیدا و مطالعه کند و به بخش های مختلف سایت دسترسی آسان داشته باشد موجب افزایش رضایتمندی مخاطبین سایت و افزایش کاربران وفادار شده و کاربران جدید را زودتر به کاربر وفادار تبدیل خواهد کرد که برای سایت های طراحی سایت خبری بسیار مهم است.


در سایت های خبری با توجه به تعداد طراحی سایت خبری زیاد مطالب و اخبار سایت که ظاهری شلوع بوجود می آورد ، استفاده از رنگ های متناسب و جذاب ، بخش بندی و تفکیک کاربردی اخبار و مطالب سایت ، ایجاد منو و دسترسی های مختلف و نمایش ظاهری زیبا باعث می شود کاربران درک بهتری از ساختار سایت داشته باشند و تجربه کار با آن را به یاد داشته باشند.


طراحی ریسپانسیو یا  طراحی سایت خبری واکنشگرای سایت خبری یکی دیگر از نکات مهم می باشد زیرا ظاهر سایت را برای نمایش در دستگاه های مختلف از جمله کامپیوتر خانگی ، لپ تاپ ها ، تبلت ها و موبایل به صورت اختصاصی متناسب خواهد شد و کار با سایت را برای کاربران راحت تر خواهد کرد.


ظاهر مناسب طراحی قالب وردپرس سایت های خبری به افزایش ترافیک سایت کمک می کند.

طراحی سایت خبری

ویژگی های صفحات سایت خبری


اخبار و محتوای سایت خبری چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟

تولید محتوا مناسب از دیگر عواملی است که باید در طراحی سایت خبری به آن توجه ویژه داشت که می بایست علاوه بر داشتن نگارشی مناسب و جذاب برای خواننده دارای اصول و تکنیک های سئو (SEO) باشند.


در صورتی که تولید محتوا سایت خبری مطابق با اصول و قوائد سئو و بهینه سازی انجام نشود می تواند در جذب مخاطبان شما از طریق موتور های جستجو مانند گوگل تاثیر منفی داشته باشد. طراحی سایت خبری پس بهتر است برای افزایش رتبه سایت خود در گوگل و سایر موتور های جستجو، در سایت خود محتوا مفید و جذاب تولید نمایید.


استفاده طراحی سایت خبری از محتواهای گرافیکی ، تصاویر با کیفیت و ویدئو های مناسب و جذاب در میان اخبار می تواند یکی از عوامل مهم جذب مخاطبان به سمت سایت خبری شما باشد.


همچنین بارگزاری اخبار و مطالب سایت باید به صورت منظم و در بازه های زمانی مشخص انجام شود ، این که در مدتی کوتاه تعداد زیادی محتوا بارگزاری شود ولی در زمان های طراحی سایت خبری بعد محتوایی برای بارگزاری نداشته باشیم  کار اشتباهی است و بهتر است فواصل زمانی منظم برای بارگزاری مطالب خود در سایت خبری داشته باشیم.


چرا طراحی سایت با آریاتک ؟


شرکت مهندسی آریاتک با سابقه‌ای درخشان طراحی سایت خبری در حوزه طراحی و سئو سایت های خبری و دایرکتوری و با بهرمندی از کادری مجرب، این توانمندی را دارد در کمترین زمان، بهترین قالب سایت‌های خبری را برای افزایش رضایتمندی مخاطبان شما طراحی و پیاده‌سازی کند تا با کارکردی آسان بتوانید طراحی سایت خبری ضمن تولید، انتشار و ویراستاری اخبار، محتواهای گوناگون را با علامت‌گزاری‌های مختلف اعم از “خبر، خبر فوری، خبر تصویری، گزارش، مصاحبه، تحلیل و…” در اختیار مخاطبان و کاربران خود قرار دهید.


طراحی اختصاصی سایت خبری

با آریاتک بیشتر دیده شوید

سایت های خبری و اطلاع رسانی از جمله پربازدیدترین سایت های اینترنتی به شمار می روند. دلیل این موضوع اهمیت امر خبر و اطلاع رسانی از یک طراحی سایت خبری طرف و نیاز جامعه به دریافت جدیدترین اخبار اینترنت از طرف دیگر است. قطعا با توجه تعداد کاربر آنلاین اینترنت در ایران و آمارهای موجود، سایت های خبری در صورتی که طراحی مناسبی داشته باشند و محتوای مفیدی تولید کنند می توانند مخاطب قابل توجهی را به خود جذب نمایند.


امروزه اغلب خبر گزاری های معروف در دنیا مانند BBC و CNN علاوه بر استفاده نمودن از ابزار های رسانه ای که در اختیار دارند نسبت به طراحی وب سایت اختصاصی نیز اقدام کرده اند


طراحی سایت خبری برای خبرگزاری ها یکی از اصلی ترین فعالیت های آن ها می باشد چرا که انتشار اخبار فقط از طریق روزنامه و تلویزیون کافی نیست و با طراحی سایت خبری خواننده ها و مخاطبان بسیار زیادی به سمت خبرگزاری شما کشیده می شوند.


از جمله روش های جذب مخاطب استفاده از خبر نامه ها در وب سایت خبری است که با استفاده از آن می توانید روزانه تعداد زیادی بازدید کننده را به سمت سایت خود جذب نمایید. برای کسب مشاوره رایگان در زمینه می توانید با پشتیانی شرکت طراحی سایت خبری آریاتک در تماس باشید.


در پنل ارائه شده توسط شرکت آریاتک ، خدمات ساخت وب سایت خبری با امکاناتی حرفه ای و پیشرفته ارائه می شود و تمامی مراحل قبل از بارگذاری وب سایت و عرضه آن به شما تست طراحی سایت خبری و بررسی خواهد شد. امکاناتی متفاوت و با کاربری ساده  سبب شده است تا مشتریان بتوانند به راحتی تمامی امکانات مورد نیاز خود را در سایت خبری ایجاد کرده و تغییرات لازم را به صورت طراحی سایت خبری دستی انجام دهند.


 http://devinwxws99998.shotblogs.com/-16744589
http://zionrrok65555.tribunablog.com/-16945551
http://martinturl66555.blogminds.com/-1087035
http://riverdgfa11111.suomiblog.com/-18084846
http://ricardoxzwi66555.pointblog.net/--40819396
http://connermmie22221.full-design.com/--44538982
http://arthuryhps73950.thezenweb.com/--38810128
http://erickbfgf56789.tinyblogging.com/--43422932
http://manuelvvrm65555.ampedpages.com/--30676110
https://mylesblss74174.blog5.net/43991896/طراحی-سایت-خبری
https://jaidenoomh44443.affiliatblogger.com/53716742/طراحی-سایت-خبری
https://stephenxzwq88777.diowebhost.com/57391832/طراحی-سایت-خبری
https://louisdzys88878.dbblog.net/33592638/طراحی-سایت-خبری
https://rowanbqep53186.ezblogz.com/33625731/طراحی-سایت-خبری
https://garrettmenr13570.designertoblog.com/33212294/طراحی-سایت-خبری
https://jaspernfuo57210.blogs-service.com/33309188/طراحی-سایت-خبری
https://raymondmdre53198.bluxeblog.com/33851999/طراحی-سایت-خبری
http://damieniexq88766.mpeblog.com/26127589/
http://mariovvrn66555.arwebo.com/25877548/
http://lukasfcwp64443.blogerus.com/26016007/
http://andrelljg83727.bloggin-ads.com/26022735/
http://gregorybyuk55433.blogprodesign.com/25837793/
http://lukasimop28395.blogdigy.com/-16906351
http://stephencdbv00090.mybjjblog.com/-17442205
http://andersonaimp39628.tblogz.com/-17483823
http://codymqol66691.uzblog.net/-17365523
http://griffinrdlt52074.canariblogs.com/-18468162
https://paxtonlflo66543.qowap.com/61736338/طراحی-سایت-خبری
https://andrezkub96429.blog2learn.com/50074784/طراحی-سایت-خبری
https://jasperirxe95285.jiliblog.com/61244497/طراحی-سایت-خبری
https://lorenzofezu99988.getblogs.net/33370455/طراحی-سایت-خبری
https://rylanoocn42975.dsiblogger.com/33642054/طراحی-سایت-خبری
https://trentongucl18529.ka-blogs.com/56386523/طراحی-سایت-خبری
https://archerguek28540.blogofoto.com/33478110/طراحی-سایت-خبری
https://manuelmidz11109.timeblog.net/39334791/طراحی-سایت-خبری
https://andersonjwht53196.acidblog.net/33572948/طراحی-سایت-خبری
https://waylonydfd56777.fireblogz.com/33239687/طراحی-سایت-خبری
https://andersonfntb86207.aioblogs.com/56466466/طراحی-سایت-خبری
https://riverziou52953.xzblogs.com/44640726/طراحی-سایت-خبری
https://sethnlid22334.free-blogz.com/49834033/طراحی-سایت-خبری
https://emiliomsku51739.widblog.com/56980251/طراحی-سایت-خبری
https://ziongikl05162.collectblogs.com/48757871/طراحی-سایت-خبری
http://brooksjubh68024.isblog.net/-20125781
http://knoxskzs68703.blogdon.net/-19280184
http://andresphys38171.blogkoo.com/-22083414
http://paxtonakpu63962.alltdesign.com/-23118564
http://elliotnyks64197.amoblog.com/-24580651 
http://judahefig45565.total-blog.com/-28006768
http://laneclsy64174.blog-gold.com/7723490/طراحی-سایت-خبری
http://caidenmjcu88765.ambien-blog.com/7695163/طراحی-سایت-خبری
http://emiliozkwy46947.atualblog.com/7621328/طراحی-سایت-خبری
http://hectorvuqk44333.blog-a-story.com/7658867/طراحی-سایت-خبری
http://hectorkwzu00001.blogacep.com/7304821/طراحی-سایت-خبری
http://griffinaluz74073.blogadvize.com/7748894/طراحی-سایت-خبری
http://beauxwrj55443.bloggerbags.com/7417477/طراحی-سایت-خبری
http://zanehrye96285.bloggerswise.com/7667089/طراحی-سایت-خبری
http://tysoniijj05172.bloggosite.com/7769201/طراحی-سایت-خبری
http://reidxdhh57912.blogoscience.com/7656785/طراحی-سایت-خبری
http://edgarvtpi44433.blogproducer.com/7794976/طراحی-سایت-خبری
http://hectorlgzr76543.blogrelation.com/7685457/طراحی-سایت-خبری
http://martinwtql55678.blogrenanda.com/7764800/طراحی-سایت-خبری
http://landenjbpc08642.blogsidea.com/7794860/طراحی-سایت-خبری
http://gregorywmam42108.blogthisbiz.com/7568325/طراحی-سایت-خبری
http://hectoreikj78912.csublogs.com/7489733/طراحی-سایت-خبری
http://marcobofp03570.blue-blogs.com/7656653/طراحی-سایت-خبری
http://rivernoon27384.dailyhitblog.com/7650447/طراحی-سایت-خبری
http://ericktgpz85307.develop-blog.com/7751283/طراحی-سایت-خبری
http://zionaazy50505.is-blog.com/7789011/طراحی-سایت-خبری
http://kameronwdjh29527.livebloggs.com/7788661/طراحی-سایت-خبری
http://andretdkq30741.loginblogin.com/7724550/طراحی-سایت-خبری
http://rylanclta85296.mdkblog.com/7482846/طراحی-سایت-خبری
http://remingtongrye07420.mybuzzblog.com/7448382/طراحی-سایت-خبری
http://lukasgcwp66544.newbigblog.com/7543769/طراحی-سایت-خبری 
http://arthuropon05050.thenerdsblog.com/7369271/طراحی-سایت-خبری
http://arthuroguh21976.theobloggers.com/7780541/طراحی-سایت-خبری
http://alexisddvr38405.topbloghub.com/7769265/طراحی-سایت-خبری
http://daltonmalq27283.ttblogs.com/7489883/طراحی-سایت-خبری
http://cesaruyas52859.vblogetin.com/7385100/طراحی-سایت-خبری
http://erickieyp43332.win-blog.com/7829304/طراحی-سایت-خبری
http://donovanrwyz62738.worldblogged.com/7550845/طراحی-سایت-خبری
http://riverojfu87656.yomoblog.com/7792352/طراحی-سایت-خبری
https://arthuruzbd73940.digiblogbox.com/28453740/طراحی-سایت-خبری
https://remingtonpdrb07520.bloginwi.com/38240858/طراحی-سایت-خبری
https://sergioiwir52964.jaiblogs.com/28743933/طراحی-سایت-خبری
https://troyvcjj41841.blogzag.com/47551974/طراحی-سایت-خبری
https://waylonckno91223.look4blog.com/42346001/طراحی-سایت-خبری
https://kameroncino99122.imblogs.net/52453411/طراحی-سایت-خبری
http://andyzznj16151.blogstival.com/25816975/
http://remingtonllie22222.designi1.com/25319928/
http://codyhqxc85184.educationalimpactblog.com/25639195/
http://mariojjhz50574.ivasdesign.com/25654221/
http://mylesikic06272.link4blogs.com/25757995/
http://spencerpghe08484.mybloglicious.com/25453838/
https://collinuwel70125.blognody.com/6034090/طراحی-سایت-خبری
http://elliottmrnm49505.post-blogs.com/25616517/
https://johnnyepvv84074.blogsumer.com/6122190/طراحی-سایت-خبری
https://zanderuurl55454.jts-blog.com/6109448/طراحی-سایت-خبری
https://zaneezio02479.rimmablog.com/6020729/طراحی-سایت-خبری
https://spencerpqni55444.bloggazza.com/6016408/طراحی-سایت-خبری
https://laneedbx00999.blogaritma.com/6107594/طراحی-سایت-خبری
https://rafaelofph29753.bcbloggers.com/5993034/طراحی-سایت-خبری
https://milofnce17495.shoutmyblog.com/6084245/طراحی-سایت-خبری
https://marcogfdy11000.blogcudinti.com/6009364/طراحی-سایت-خبری
https://johnnyvkxj20864.iyublog.com/6101283/طراحی-سایت-خبری
https://mylesgsyx74073.blogdiloz.com/6106419/طراحی-سایت-خبری
https://andyervt64073.verybigblog.com/6084529/طراحی-سایت-خبری 
https://travissbah27395.activosblog.com/6096066/طراحی-سایت-خبری
https://charliellid22221.p2blogs.com/6047747/طراحی-سایت-خبری
https://landenccyu99888.bloggactivo.com/6097206/طراحی-سایت-خبری
https://manuelikhc22111.theblogfairy.com/6092834/طراحی-سایت-خبری
https://daltonppnk55444.vidublog.com/6100870/طراحی-سایت-خبری
https://lorenzomqoj28495.oblogation.com/6089402/طراحی-سایت-خبری
https://lorenzollaw74950.gynoblog.com/6081117/طراحی-سایت-خبری
https://spencerqqmi44333.laowaiblog.com/5975977/طراحی-سایت-خبری

(0) نظر | برچسب ها :

طراحی سایت برای املاک با توجه به موقعیت امروز و آنلاین شدن بازاریابی طراحی سایت املاک در همه کسب و کارها بسیار مهم است. برای توسعه و هم‌چنین شروع فعالیت در اینترنت هر کسب و کاری نیاز طراحی سایت املاک دارد تا امکانات اولیه حضور در این فضا را برای کسب و کار خود فراهم کند، که طراحی سایت برای املاک هم از این قانون مستثنا نیست.


در سال‌های اخیر مشاورین مسکن یا همان املاکی‌ها نیز از این راه برای معرفی و بازاریابی طراحی سایت املاک کسب و کار خود استفاده می‌کنند.


در چندین سال اخیر تحقیق، بررسی و تقاضا درمورد مسائل مربوط به مسکن، مانند: فروش، اجاره و رهن خانه در طراحی سایت املاک اینترنت افزایش زیادی داشته است. پس مشاورین املاکی که زودتر به فکر راه اندازی و طراحی سایت مشاورین املاک افتاده‌اند، از هم‌صنفی‌های خود خیلی جلوتراند. در دنیایی که اینترنت مرجع پاسخ بسیاری از سوالات و هم چنین برطرف کننده بسیاری از نیازهای ماست، حضور کسب و کارها در اینترنت از ضروری‌ترین شروط بقای کسب و کارها محسوب می‌شود. این موضوع نشان‌دهنده اهمیت طراحی سایت املاک را برای مشاورین مسکن است.


حضور مشاورین املاک در اینترنت باعث می‌شود که دامنه فعالیت اعضای این صنف از محله، شهر و استان فراتر برود تا بتوانند در سطح کشور فعالیت کنند. مشتریان نیز می‌توانند در هرجایی که هستند، طراحی سایت املاک موقعیت مسکن مورد نیاز خود را بررسی کنند و تصاویر آن را مشاهده کنند.


طراحی سایت برای املاک باعث دسترسی طراحی سایت املاک سریع مشتریان به انواع خانه برای رهن و اجاره و یا خرید است. مشاورین املاک با ساخت سایت برای خود می‌توانند به راحتی فایل‌های املاک منطقه خود را به مشتریان معرفی کنند.


در ادامه طراحی سایت املاک این مقاله قصد داریم به بررسی امکانات و موارد مورد نیاز راه اندازی سایت مشاور املاک بپردازیم، همراه ما باشید


آنچه در این مقاله میخوانید  مخفی کن 

۱ طراحی سایت مشاور املاک شامل امکانات زیر است:

۱.۱ عدم محدودیت در اضافه کردن فایل املاک با جزئیات کامل زیر:

۱.۲ امکانات عمومی طراحی سایت برای مشاور املاک

۲ چرا باید طراحی سایت املاک حرفه ای داشته باشیم

۳ سایر ویژگی های طراحی سایت املاک حرفه ای:

۴ طراحی سایت برای املاک توسط شرکت آوش تک

۴.۱ قیمت طراحی وبسایت املاک

۴.۲ کیفیت طراحی سایت برای مشاورین املاک

۴.۳ بهینه سازی سایت املاک

۴.۴ طراحی سایت املاک ریسپانسیو

۵ مزایای طراحی سایت برای املاک به شرح زیر می باشد:

۶ امکانات سایت املاک ⭐

۷ چرا باید طراحی سایت املاک حرفه ای داشته باشیم ⭐⭐

۸ مزایای طراحی سایت برای املاک ⭐⭐⭐

طراحی سایت مشاور املاک شامل امکانات زیر است: 

(لازم به ذکر است امکانات ذکر شده نسبت به نیاز شما می‌تواند متغیر باشد و از شرکت های طراحی سایت برای املاک می‌توانید امکانات بیشتری را درخواست کنید )طراحی سایت برای املاکمقصود ما از امکانات عمومی برای طراحی سایت، مشخص کردن امکاناتی هستند که به مشاورین املاک کمک می‌کنند پیشرفت بیشتر و به تبع آن درآمد بیشتر داشته باشند. هم چنین به سهولت استفاده کاربران نیز طراحی سایت املاک کمک کنند.

 بهینه سازی سئو سایت طراحی سایت املاک برای گرفتن رتبه برتر در موتورهای جستجو به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای بهینه سازی سرعت سایت

مدیریت نظرات و دیدگاه‌ها برای ملک‌ها و محتویات سایت شما

مدیریت نام صفحات، عنوان‌ها و… به صورت داینامیک

ارسال خبرنامه برای شما

مدیریت داینامیک قالب ایمیل‌ها و پیامک‌ها

صفحه ساز

چرا باید طراحی سایت املاک حرفه ای داشته باشیم

در چند سال اخیر با وجود کم بودن تعداد وب سایت های املاک در بازار آنلاین، درقالب برای این شغل کم بوده ولی در حال حاضر تعداد سایت های مشاورین املاک در سطح شهر زیاده شده است. طراحی سایت املاک پس در نظر داشته باشید که با توجه به نیاز مردم ما هم بعنوان یک مشاور املاک کسب و کار خود را انلاین کنیم تا بتوانیم در حوزه کسب و کار خود موفق تر عمل کنیم.طراحی سایت در املاک


در حال حاضر اکثر املاک های سطح شهر کسب و کار خود را آنلاین کرده و ساخت سایت برای املاک خود را شروع کرده اند همچنین تمام فایل های خود طراحی سایت املاک را در آن انتشار داده و این دلیل رشد اصلی سایت املاک آنها است.


دقت کنید که کم کم مشتریان برای اینکه بخواهند خانه ای را خرید، اجاره و… کنند اگر سایتی وجود داشته باشد که اطلاعات ملکی آنها را موجود داشته باشد، به آن مراجعه می‌کنند. پس باید طراحی وب سایت آژانس املاک را به بهترین شکل ممکن و حرفه ای طراحی کنیم.


طراحی وبسایت برای املاک تنها برای مدیر دفتر فروش طراحی سایت املاک کاربردی نیست بلکه برای مشاور املاک هم یکی از پرکاربردترین ویژگی‌ها است.


به این خاطر که تنها یک مشاور املاک، مالک کسب و کار نیست. در دفاتر مشاوره املاک تعداد دیگری کارمند وجود دارد که می‌توانند با استفاده از سایت به وظایف خود راحت‌تر رسیدگی کنند. و طراحی سایت املاک مشاور املاک نیز با داشتن یک دسترسی ساده میتواند فایل های خودش را به عموم مردم نشان دهد. در این صورت داشتن سایت مشاوره املاک برای تمام اعضای مجموعه مفید است.


 http://devinwxws99998.shotblogs.com/-16744155
http://zionrrok65555.tribunablog.com/-16945110
http://martinturl66555.blogminds.com/-1086592
http://riverdgfa11111.suomiblog.com/-18084379
http://ricardoxzwi66555.pointblog.net/--40818857
http://connermmie22221.full-design.com/--44538444
http://arthuryhps73950.thezenweb.com/--38809614
http://manuelvvrm65555.ampedpages.com/--30675584
https://mylesblss74174.blog5.net/43991343/طراحی-سایت-املاک
https://jaidenoomh44443.affiliatblogger.com/53716173/طراحی-سایت-املاک
https://stephenxzwq88777.diowebhost.com/57391290/طراحی-سایت-املاک 
https://louisdzys88878.dbblog.net/33592090/طراحی-سایت-املاک
https://rowanbqep53186.ezblogz.com/33625197/طراحی-سایت-املاک
https://garrettmenr13570.designertoblog.com/33211736/طراحی-سایت-املاک
https://jaspernfuo57210.blogs-service.com/33308636/طراحی-سایت-املاک
https://raymondmdre53198.bluxeblog.com/33851441/طراحی-سایت-املاک
http://damieniexq88766.mpeblog.com/26127080/
http://mariovvrn66555.arwebo.com/25877044/
http://lukasfcwp64443.blogerus.com/26015486/
http://andrelljg83727.bloggin-ads.com/26022201/
http://lukasimop28395.blogdigy.com/-16905760
http://stephencdbv00090.mybjjblog.com/-17441636
http://andersonaimp39628.tblogz.com/-17483243
http://codymqol66691.uzblog.net/-17364921
http://gregorybyuk55433.blogprodesign.com/25837309/
http://griffinrdlt52074.canariblogs.com/-18467596
https://paxtonlflo66543.qowap.com/61735711/طراحی-سایت-املاک
https://andrezkub96429.blog2learn.com/50074156/طراحی-سایت-املاک
https://jasperirxe95285.jiliblog.com/61243901/طراحی-سایت-املاک
https://lorenzofezu99988.getblogs.net/33369850/طراحی-سایت-املاک
https://rylanoocn42975.dsiblogger.com/33641422/طراحی-سایت-املاک
https://trentongucl18529.ka-blogs.com/56385891/طراحی-سایت-املاک
https://archerguek28540.blogofoto.com/33477464/طراحی-سایت-املاک
https://manuelmidz11109.timeblog.net/39334279/طراحی-سایت-املاک
https://andersonjwht53196.acidblog.net/33572324/طراحی-سایت-املاک
https://waylonydfd56777.fireblogz.com/33239041/طراحی-سایت-املاک 
https://andersonfntb86207.aioblogs.com/56465826/طراحی-سایت-املاک
https://riverziou52953.xzblogs.com/44640026/طراحی-سایت-املاک
https://sethnlid22334.free-blogz.com/49833359/طراحی-سایت-املاک  
https://emiliomsku51739.widblog.com/56979578/طراحی-سایت-املاک
https://ziongikl05162.collectblogs.com/48757188/طراحی-سایت-املاک
http://brooksjubh68024.isblog.net/-20125135
http://knoxskzs68703.blogdon.net/-19279521
http://andresphys38171.blogkoo.com/-22082732
http://paxtonakpu63962.alltdesign.com/-23117833  
http://elliotnyks64197.amoblog.com/-24579951
http://judahefig45565.total-blog.com/-28006069
http://andretelp92456.blog-gold.com/7722994/طراحی-سایت-املاک
http://manuelklig05528.atualblog.com/7620765/طراحی-سایت-املاک
http://caidenmjcu88765.ambien-blog.com/7694599/طراحی-سایت-املاک
http://elliotggcw00999.blogacep.com/7304253/طراحی-سایت-املاک
http://daltonjudm26924.bloggerswise.com/7666502/طراحی-سایت-املاک
http://tysoniijj05172.bloggosite.com/7768604/طراحی-سایت-املاک
http://reidxdhh57912.blogoscience.com/7656138/طراحی-سایت-املاک
http://andyrlwe79246.blogproducer.com/7794350/طراحی-سایت-املاک
http://landenjbpc08642.blogsidea.com/7794161/طراحی-سایت-املاک
http://marcobofp03570.blue-blogs.com/7656004/طراحی-سایت-املاک
http://gregorywmam42108.blogthisbiz.com/7567711/طراحی-سایت-املاک
http://hectoreikj78912.csublogs.com/7489068/طراحی-سایت-املاک
http://zionaazy50505.is-blog.com/7788368/طراحی-سایت-املاک
http://ericktgpz85307.develop-blog.com/7750651/طراحی-سایت-املاک
http://kameronwdjh29527.livebloggs.com/7788060/طراحی-سایت-املاک
http://andretdkq30741.loginblogin.com/7723945/طراحی-سایت-املاک
http://rylanclta85296.mdkblog.com/7482238/طراحی-سایت-املاک
http://remingtongrye07420.mybuzzblog.com/7447794/طراحی-سایت-املاک
http://lukasgcwp66544.newbigblog.com/7543132/طراحی-سایت-املاک
http://arthuropon05050.thenerdsblog.com/7368699/طراحی-سایت-املاک
http://arthuroguh21976.theobloggers.com/7779983/طراحی-سایت-املاک
http://alexisddvr38405.topbloghub.com/7768704/طراحی-سایت-املاک
http://daltonmalq27283.ttblogs.com/7489284/طراحی-سایت-املاک
http://cesaruyas52859.vblogetin.com/7384509/طراحی-سایت-املاک
http://erickieyp43332.win-blog.com/7828721/طراحی-سایت-املاک
http://donovanrwyz62738.worldblogged.com/7550259/طراحی-سایت-املاک
http://riverojfu87656.yomoblog.com/7791798/طراحی-سایت-املاک
https://arthuruzbd73940.digiblogbox.com/28453048/طراحی-سایت-املاک
https://remingtonpdrb07520.bloginwi.com/38240289/طراحی-سایت-املاک
https://sergioiwir52964.jaiblogs.com/28743219/طراحی-سایت-املاک
https://troyvcjj41841.blogzag.com/47551273/طراحی-سایت-املاک
https://waylonckno91223.look4blog.com/42345267/طراحی-سایت-املاک
https://kameroncino99122.imblogs.net/52452742/طراحی-سایت-املاک
http://remingtonllie22222.designi1.com/25319352/
http://codyhqxc85184.educationalimpactblog.com/25638591/
http://mariojjhz50574.ivasdesign.com/25653648/
http://mylesikic06272.link4blogs.com/25757407/
http://spencerpghe08484.mybloglicious.com/25453235/ 
http://elliottmrnm49505.post-blogs.com/25615940/
https://collinuwel70125.blognody.com/6033531/طراحی-سایت-املاک
https://johnnyepvv84074.blogsumer.com/6121627/طراحی-سایت-املاک
https://zanderuurl55454.jts-blog.com/6108867/طراحی-سایت-املاک 
https://zaneezio02479.rimmablog.com/6020148/طراحی-سایت-املاک
https://spencerpqni55444.bloggazza.com/6015827/طراحی-سایت-املاک
https://laneedbx00999.blogaritma.com/6106987/طراحی-سایت-املاک
https://milofnce17495.shoutmyblog.com/6083630/طراحی-سایت-املاک
https://rafaelofph29753.bcbloggers.com/5992419/طراحی-سایت-املاک
https://marcogfdy11000.blogcudinti.com/6008734/طراحی-سایت-املاک
https://johnnyvkxj20864.iyublog.com/6100629/طراحی-سایت-املاک
https://mylesgsyx74073.blogdiloz.com/6105757/طراحی-سایت-املاک
https://andyervt64073.verybigblog.com/6083879/طراحی-سایت-املاک
https://travissbah27395.activosblog.com/6095399/طراحی-سایت-املاک
https://landenccyu99888.bloggactivo.com/6096554/طراحی-سایت-املاک
https://manuelikhc22111.theblogfairy.com/6092210/طراحی-سایت-املاک
https://daltonppnk55444.vidublog.com/6100243/طراحی-سایت-املاک
https://lorenzomqoj28495.oblogation.com/6088809/طراحی-سایت-املاک
https://lorenzollaw74950.gynoblog.com/6080511/طراحی-سایت-املاک
https://spencerqqmi44333.laowaiblog.com/5975348/طراحی-سایت-املاک

(0) نظر | برچسب ها :
X